Wiadomości

14 lipca

Akcja „Bezpieczne Wakacje 2017”

Od 26 czerwca na terenie województwa śląskiego trwa akcja „Bezpieczne Wakacje 2017” pod hasłem „Kręci mnie bezpieczeństwo....w wakacje”. Jej celem jest przede wszystkim zapewnienie dzieciom i młodzieży bezpiecznego wypoczynku letniego. Akcja potrwa do 31 sierpnia br.

07 lipca

Balony wypełnione wodą powracają. Zapraszamy na Stawiki !

Startujemy już o godzinie 16.00, a pół godziny przed główną bitwą w osobnej rywalizacji na balony zmierzy się sześć sosnowieckich szkół. W głównej bitwie (ta rozpocznie się o 18.00) może uczestniczyć każdy, niezależnie od wieku. Amunicji z pewnością nie braknie, bo przygotowaliśmy ponad 4000 balonów.

06 lipca

Darmowe warsztaty rolki, deska, hulajka

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sporu i Rekreacji informuje, iż w każdą niedzielę lipca organizowane będą darmowe warsztaty jazdy na rolkach, deskorolce oraz hulajnodze.

27 czerwca

Turniej Ekstraklasy Piłki Nożnej Plażowej

W dniach 1-2 lipca zapraszamy na Turniej Ekstraklasy w Piłce Nożnej Plażowej, który zostanie rozegrany na terenie Kompleksu Piłkarskiego przy ulicy Kresowej 1.

23 czerwca

Lato w Mieście 2017

Dla wszystkich, którzy chcą aktywnie spędzić wakacyjne dni, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sosnowcu przygotował szereg atrakcji w ramach akcji Lato w Mieście 2017.

22 czerwca

IV Mistrzostwa Polski Oldbojów

W dniach 24 i 25 czerwca 2017 roku na terenie Kompleksu Sportowego przy ul. Kresowej 1 rozegrane zostaną IV Mistrzostwa Polski Oldojów w Piłce Nożnej Drużyn Szcześcioosobowych. 

14 czerwca

III Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Sosnowca w tenisie stołowym

W dniu 09.06.2017 r. rozegrano Finałowy III Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Sosnowca w tenisie stołowym.

14 czerwca

Sosnowiec Bije Rekord Polski w Burpees

Centrum Handlowe Plejada Sosnowiec i zachęcamy mieszkańców Sosnowca do wspólnego podjęcia próby ustanowienia Rekordu Polski w B U R P E E S co najmniej 100 osób jednocześnie musi podjąć wyzwanie.

10 czerwca

Zapisy na letnie półkolonie

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sosnowcu informuje, iż rozpoczynają się zapisy do udziału w letnim wypoczynku dzieci i młodzieży – półkoloniach.

09 czerwca

Plebiscyt 2016 - głosowanie

Plebiscyt - Najpopularniejszy sportowiec 2016r.

07 czerwca

Grand Prix w Siatkówce Plażowej

Grand Prix w Siatkówce Plażowej o Puchar Prezydenta Miasta Sosnowca

05 czerwca

3 brązowe medale Mistrzostw Polski dla ZKSu

W stolicy naszego kraju w dniach 27-28 maja odbyły się Mistrzostwa Polski seniorów w szabli.

05 czerwca

Mistrzostwa Europy Seniorów w Banjia Luka

 Na Mistrzostwa Europy Seniorów w Ju-Jitsu które odbyły się w Banjia Lucka w dniach 2-4 czerwca 2017 roku. Zawodnicy Budowlanych Sosnowiec zdobyli w ramach reprezentacji Polski 5 medali !!

Poleć znajomemu