Wiadomości

20 grudnia

Turniej ,,Kibicuję i gram fair play”

W dniach 13 i 14 grudnia oraz 19 grudnia w Hali Widowiskowo Sportowej przy ul. Braci Mieroszewskich 91 odbył się turniej piłkarski ,,Kibicuję i gram fair play”, rozgrywanym w ramach realizacji 3. edycji projektu ,,Agresja na aut”, którego organizatorem był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sosnowcu.

06 grudnia

Zapraszamy na Lodowisko przed Urzędem Miasta

Od najbliższego piątku 8 grudnia 2017 roku od godziny 16.00 będzie można korzystać z sezonowego lodowiska na placu przed Urzędem Miejskim przy alei Zwycięstwa.

29 listopada

Półmaraton Zimowy

Zapraszamy na kolejny po Półmaratonie 16 dni do wiosny i Półmaratonie Jesiennym crossowy półmaraton w Sosnowcu. Półmaraton Zimowy i towarzyszące mu biegi odbędą się 7 stycznia 2018 roku w niedzielę.

28 listopada

Dzień Otwarty w Klimontowskim Centrum Aktywności Rodzinnej

Prezydent miasta Sosnowca oraz Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sosnowcu serdecznie zapraszają całe rodziny do aktywnego spędzenia Mikołajek w Klimontowskim Centrum Aktywności Rodzinnej podczas Dnia Otwartego.

27 listopada

I Integracyjne Zawody Bocci

Dnia 24 listopada 2017 r. na Hali Widowiskowo-sportowej przy ul. Żeromskiego odbyły się I Integracyjne Zawody Bocci. Imprezę honorowym patronatem objął Prezydent Miasta Sosnowca Pan Arkadiusz Chęciński.

27 listopada

Mistrzostwa Świata w Ju Jitsu Kolumbia

W sobotę 25 listopada 2017 roku zawodnicy budowlanych Sosnowiec na Mistrzostwach Świata Seniorów w Ju Jitsu Kolumbia zdobyli sześć medali!!!

23 listopada

Kolejne sukcesy gimnastyczek z Sosnowca

W ten weekend dziewczynki z Akademii Gimnastyki startowały na międzynarodowych zawodach Pecs Cup Węgry.

14 listopada

ZUMBA Kids w Klimontowskim Centrum Aktywności Rodzinnej

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci na zajęcia ZUMBY do Klimontowskiego Centrum Aktywności Rodzinnej przy ul. Hubala Dobrzańskiego 99

14 listopada

Turniej Mikołajkowy

3 grudnia 2017 roku na terenie Hali Sportowej przy ulicy Baczyńskiego 4, odbędzie się Turniej Mikołajkowy w Karate pod patronatem Prezydenta Miasta Sosnowca Arkadiusza Chęcińskiego.

13 listopada

Bliżej siebie - radość życia

Program na rzecz propagowania zdrowego stylu życia wśród mieszkańców miasta Sosnowca poprzez aktywność sportową.

Poleć znajomemu