Wiadomości

21 czerwca

V Mistrzostwa Polski Oldbojów

V Mistrzostwa Polski Oldbojów Drużyn Sześcioosobowych, w którym Zagłębie zrobi wszystko, by zgarnąć główną nagrodę. Turniej rozpocznie się 23 czerwca, a zakończy na dzień następny.

19 czerwca

Brąz Marty Pudy w Nowym Sadzie

Kolejny wielki sukces odniosła szablistka TMS ZAGŁĘBIE Sosnowiec Marta Puda.

13 czerwca

Dominacja szablistek TMS Zagłębie Sosnowiec

W miniony weekend w Hali Widowiskowo Sportowej przy ul. Braci Mieroszewskich odbyły się Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Polski Młodzików w szabli dziewcząt i chłopców.

07 czerwca

Mistrzostwa Polski Młodzików w Szabli

W dniach 9 i 10 czerwca 2018 roku na terenie Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Br. Mieroszewskich 91 odbedą się Mistrzostwa Polski Młodzików w Szabli Dziewcząt i Chłopców.

 

01 czerwca

Półkolonie letnie 2018 - ZAPISY

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sosnowcu informuje, iż od środy 6 czerwca 2018 roku od godziny 10:00 rusza elektroniczny system zapisów dzieci na półkolonie.

29 maja

Historyczne zwycięstwo ZKS Sosnowiec

W miniony weekend warszawski AWF gościł najlepszych zawodników i zawodniczki z naszego kraju. Podczas dwudniowych zmagań rewelacyjnie spisały się zawodniczki Zagłębiowskiego Klubu Szermierczego Sosnowiec.

25 maja

Kamila Krzak Mistrzynią Europy w kategorii Team Kata

W miniony weekend 19-20 maja w Varnie w Bułgarii zawodniczka Sosnowieckiego Klubu Karate Kamila Krzak wywalczyła tytuł Mistrzyni Europy w kategorii Team Kata.

25 maja

X Europejski Tydzień Sportu dla Wszystkich

W roku 2018, w terminie od 26 maja do 1 czerwca (od Dnia Matki do Dnia Dziecka), organizujemy X Europejski Tydzień Sportu dla Wszystkich, w ramach którego zostanie rozegrany XXIV Sportowy Turniej Miast i Gmin.

23 maja

Spływ Kajakowy Białą Przemszą

W dniach 1-3 czerwca 2018 roku odbędzie się II Ogólnopolski Spływ Kajakowy Białą Przemszą.

23 maja

Bieg Wolności

W dniu 4 czerwca 2018 roku na terenie Parku Miejskiego imienia Jacka Kuronia w Sosnowcu, odbędzie się Bieg Wolności upamiętniający rocznicę pierwszych wolnych wyborów po II wojnie światowej. 

15 maja

Wyniki głosowania na Najpopularniejszego Sportowca 2017 roku

Najpopularniejszy Sportowiec Roku został wybrany poprzez głosowanie za pośrednictwem strony internetowej.

15 maja

II Międzynarodowy Turniej Bokserski

W najbliższy piątek,18 maja 2018 roku w Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Braci Mieroszewskich 91 odbędzie się II Międzynarodowy Turniej Bokserski im. Henryka Średnickiego.

14 maja

Turnieju Tenisa Ziemnego dla Dzieci o Puchar Prezydenta Miasta Sosnowca

Turnieju Tenisa Ziemnego dla Dzieci o Puchar Prezydenta Miasta Sosnowca, odbędzie się w dniu 20 maja 2018 r na kortach przy Alei Mireckiego 4 oraz na kortach przy ZSO nr 2 w Sosnowcu.

Poleć znajomemu