Wiadomości

16 sierpnia

Aquaspinning

Wkrótce program „Bliże siebie – Razem nad wodą” poszerzy repertuar proponowanych atrakcji o nową aktywność!

04 sierpnia

Ogólnopolski Program Edukacji Żeglarskiej - PolSailing 2019

Z przyjemnością informujemy, że właśnie rozpoczął się nabór do 7. edycji Ogólnopolskiego Programu Edukacji Żeglarskiej - PolSailing 2019 na terenie miasta Sosnowca (www.polsailing.pl), którego organizatorem jest Polski Związek Żeglarski, a Partnerem Głównym Ministerstwo Sportu i Turystyki.

01 sierpnia

Rodzinny Spływ Kajakowy - dodatkowe miejsca

Zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w trzecim już z kolei Rodzinnym Spływie Kajakowym, który odbędzie się w dniu 10 sierpnia na trasie Maczki – Trójkąt Trzech Cesarzy. Spływ organizowany będzie w ramach programu „Bliżej siebie – Razem nad wodą”, tak więc udział w nim jest bezpłatny

Kajakarstwo
16 lipca

Bliżej siebie - Sosnowiec

Sezon letni to czas, gdy, oprócz standardowych atrakcji proponowanych przez nas w tym czasie, możecie Państwo skorzystać również z tych dodatkowych, organizowanych przez nas nieodpłatnie w ramach realizacji programu „Bliżej siebie”.

03 lipca

Lato w Mieście 2019

Dla wszystkich, którzy chcą aktywnie spędzić wakacyjne dni, jak co roku miasto przygotowało masę atrakcji w ramach akcji Lato w Mieście 2019.

02 lipca

GP Sosnowca w Siatkówce Plażowej

W minioną sobotę rozpoczęły się rozgrywki siatkówki plażowej, które w okresie wakacyjnym prowadzone będą w ramach Grand Prix w siatkówce plażowej o Puchar Prezydenta Miasta Sosnowca.

01 lipca

Zapraszamy na letnie kąpieliska w Sosnowcu

W związku z trwającym sezonem wakacyjnym przypominamy, że w Sosnowcu skorzystać można z dobrodziejstw letnich kąpielisk, które dostępne będą dla korzystających codziennie przez cały okres trwania wakacji.

27 czerwca

„Bliżej siebie – Radość życia” oraz "Bliżej siebie – Razem nad wodą"

MOSiR Sosnowiec po raz kolejny stał się realizatorem zadań organizowanych w ramach dwóch programów gminnych - „Bliżej siebie – Radość życia” oraz "Bliżej siebie – Razem nad wodą".

26 czerwca

Wystawa Expo Dino & Show - relacja

W miniony weekend Stadion Zimowy w Sosnowcu zmienił się w królestwo dinozaurów. Odbyła się tam bowiem wystawa Expo Dino & Show.

21 czerwca

Rodzinny spływ kajakowy- 29 czerwca

Zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w kolejnym Rodzinnym Spływie Kajakowym, który odbędzie się w dniu 29 czerwca na trasie Maczki – Trójkąt Trzech Cesarzy. Spływ organizowany będzie w ramach programu „Bliżej siebie – Razem nad wodą”, tak więc udział w nim jest bezpłatny

17 czerwca

Sukcesy sosnowieckich szablistów podczas Mistrzostw Polski Młodzików w Śremie

W miniony weekend w Śremie odbyły się Mistrzostwa Polski Młodzików w szabli dziewcząt i chłopców, na których świetnie zaprezentowali się zawodnicy Towarzystwa Miłośników Szermierki Zagłębie Sosnowiec. W turnieju indywidualnym, w którym startowało 81 zawodniczek złoty medal zdobyła Julia Pilewska z TMS Zagłębie Sosnowiec, która w finale, stosunkiem punktów 12:8 pokonała Anielę Kozłowską z UKS Hajduczek Olsztyn. Brązowe medale zdobyły w tej konkurencji wychowanka TMS Zagłębie Sosnowiec – Emilia Habryn oraz Sonia Kazanecka z Dragon Łódź.

Szermierka
07 czerwca

Rodzinny spływ kajakowy

Zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w Rodzinnym Spływie Kajakowym, który odbędzie się w dniu 15 czerwca na trasie Maczki – Trójkąt Trzech Cesarzy. Spływ organizowany będzie w ramach programu „Bliżej siebie – Razem nad wodą”, tak więc udział w nim jest bezpłatny.

07 czerwca

Bieg Memoriałowy im. J. Kuronia

Rada Dzielnicy, Komisariat V Policji, MDK Kazimierz, Szkoła Podstawowa nr 32 im. Leona Kruczkowskiego w Sosnowcu, MOSIR Sosnowiec oraz Urząd Miasta Sosnowca zapraszają na Bieg Memoriałowy im. J. Kuronia, który odbędzie się 14 czerwca o godzinie 17:00 w Parku Miejskim im. Jacka Kuronia.

06 czerwca

II Bieg wolności - relacja

W miniony wtorek, 4 czerwca w Parku Miejskim im. J. Kuronia po raz drugi odbyło się wyjątkowe wydarzenie – II Bieg Wolności, którego celem było upamiętnienie 30 rocznicy pierwszych wolnych wyborów po II wojnie światowej

Poleć znajomemu