Ogłoszenia i komunikaty

13 lutego

Klimontowskie Centrum Aktywności Rodzinnej nieczynne!

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sosnowcu informuje, iż Klimontowskie Centrum Aktywności Rodzinnej jest nieczynne do odwołania z przyczyn technicznych.
Za utrudnienia przepraszamy!

12 lutego

Lodowisko przy alei Zwycięstwa czynne do 16 lutego!

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sosnowcu informuje, iż lodowisko przy alei Zwycięstwa 20 czynne będzie do niedzieli 16 lutego 2020 roku.

24 stycznia

Zapisy na zajęcia rekreacyjnej nauki jazdy na łyżwach (zmiana wysokości opłat za zajęcia)

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji informuje, że zapisy na miesiąc luty2020 roku, na zajęcia "rekreacyjnej nauki jazdy na łyżwach" rozpoczną się od dnia 28 stycznia 2020 roku (wtorek) od godziny 17.00 poprzez rejestrację elektroniczną.


13 stycznia

Nagrody i Wyróżnienia w dziedzinie sportu (IV kwartał 2019 roku)

Zapraszamy do składania wniosków o przyznanie nagród i wyróżnień dla zawodników za osiągnięte wyniki sportowe i dla trenerów wyróżniających się osiągnięciami w działalności sportowej w IV kwartale 2019 roku.

24 grudnia

Dostępność obiektów w okresie świąteczno-noworocznym

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sosnowcu informuje, iż w okresie świąteczno-noworocznym obiekty będą dostępne dla mieszkańców zgodnie z zamieszczonym poniżej harmonogramem.

29 października

Modernizacja Basenu przy ul Żeromskiego 4d

Uprzejmie informujemy, iż z powodu modernizacji Pływalni Krytej i Siłowni przy ulicy Żeromskiego 4d basen będzie czynny do dnia 31 października 2019 roku

06 czerwca

Zapisy na uczestnictwo w zajęciach gimnastyki korekcyjnej

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sosnowcu informuje, iż od dnia 7 czerwca 2019 roku do dnia 5 lipca 2019 roku będą miały miejsce zapisy na uczestnictwo w zajęciach gimnastyki korekcyjnej w roku szkolnym 2019/2020 w Ośrodku nr 1 przy ulicy Żeromskiego 4 d w Sosnowcu (Pływalnia Kryta i Siłownia).

01 lutego

W sobotę stok czynny od godz. 15.00

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sosnowcu informuje, iż z uwagi na odbywające się zawody Pucharu Sosnowca w Narciarstwie Alpejskim, w dniu 2 lutego 2019 roku duży oraz mały stok czynne będą po zakończeniu zawodow, tj. od godz. 15.00. Za utrudnienie przepraszamy. 

16 stycznia

Stok narciarski nieczynny

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji informuje, iż z uwagi na niekorzystne warunki atmosferyczne mały stok narciarski na terenie Kompleksu Rekreacyjno-Sportowego przy ul. 3-go Maja 51 (Górka Środulska) w dniu dzisiejszym (16 stycznia) oraz jutrzejszym (17 stycznia) będzie nieczynny. W piątek poinformujemy Państwa o dacie ponownego uruchomienia stoku. Za zaistniałą sytuację przepraszamy.

19 grudnia

Dostępność obiektów w okresie świąteczno-noworocznym

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sosnowcu informuje, iż w okresie świąteczno-noworocznym obiekty będą dostępne dla mieszkańców zgodnie z zamieszczonym poniżej harmonogramem.

10 listopada

Dostępność pływalnii w dniu 12.11.2018

Dyrektor Miejskego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sosnowcu informuje, iż w dniu 12 listopada 2018 roku (poniedziałek) Pływalnie Kryte przy ul. Żeromskiego 4d, Hubala Dobrzańskiego 99 oraz Boh. Monte Cassino 46A czynne będa w godz. 6.00 - 23.00.

 

26 października

Nabór na wolne stanowisko: Instruktor gimnastyki korekcyjnej

Miejski Ośrodek Sportu i rekreacji w Sosnowcu poszukuje na okres od dnia 5 listopada 2018 roku do dnia 30 czerwca 2019 roku (umowa zlecenie) kandydatów do pracy na stanowisku: Instruktor Gimnastyki Korekcyjnej 

22 sierpnia

Ślizgawki od 1 września 2018 r.

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sosnowcu informuje, iż od dnia 1 września 2018 roku (sobota) będzie możliwość korzystania ze ślizgawek ogólnodostępnych na terenie Stadionu Zimowego przy ul. Zamkowej 4.

Poleć znajomemu