Ogłoszenia i komunikaty

27 lutego

Sprzedaż zbędnych składników majątkowych

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sosnowcu informuje, iż niżej wymienione składniki majątkowe zostały przeznaczone do sprzedaży.

27 lutego

Przerwa w dostawie energii cieplnej

W związku z awarią na sieci ciepłowniczej TAURON Ciepło S.A. informuje, iż w dniu 27.02.2014 godz. 01:00 do dnia 28.02.2014 godz. 07:00 nastąpi przerwa w dostawie energii cieplnej.

24 lutego

Odwołane zajęcia z gimnastyki korekcyjnej

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji informuje, że w dniu 1 marca 2014 roku zajęcia gimnastyki korekcyjnej w Ośrodku nr 1 przy ulicy Żeromskiego 5 w Sosnowcu nie odbędą się, ze względu na rozgrywane zawody o Puchar Sosnowca w Pływaniu. Za utrudnienia przepraszamy.

24 lutego

Możliwe pogorszenie jakości wody

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "ADM" Sp. z o.o. informuje, iż Górnośląskie Przedsiębiorstwo Wodociągowe S.A. (dostawca hurtowy wody do Sosnowca) zmienia kierunek zasilania w wodę m.in. do dzielnicy Klimontów.

17 lutego

Badania postawy ciała dzieci

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sosnowcu informuje, iż w każdą sobotę na terenie Pływalni Krytej przy ul. Żeromskiego 5 w Sosnowcu (pokój badań postawy ciała) w godzinach od 9.00 do 11.00 przeprowadzane są badania postawy ciała dzieci, młodzieży oraz osób starszych przez specjalistę rehabilitacji ruchowej.

15 lutego

Mały stok czynny

Informujemy, iż mały stok w Kompleksie Rekreacyjno-Sportowym przy ul. 3 Maja 51 jest ponownie czynny. Serdecznie zapraszamy!

06 lutego

Ślizgawki odwołane

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji informuje, że w dniach od 6 do 9 lutego 2014 (czwartek, sobota i niedziela) ślizgawki w obiekcie Stadion Zimowy przy ul. Zamkowej 4 nie odbędą się ze względu na rozgrywane w Sosnowcu zawody XX Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w short track. Za utrudnienia przepraszamy.

31 stycznia

Impreza odwołana

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji informuje, iż z powodu braku możliwości przygotowania dużego stoku, zaplanowana na 1 lutego br. impreza Zjazd na Czymkolwiek nie odbędzie się.

 

27 stycznia

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sosnowcu

zatrudni osobę do sprzątania w porze nocnej na Pływalni Krytej i Siłowni przy ul. Żeromskiego 5

14 stycznia

Półkolonie - program zajęć

Poniżej zamieszczamy harmonogramy zajęć grup pierwszego i drugiego turnusu (20-24 i 27-31 stycznia 2014 r.) półkolonii organizowanych przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sosnowcu.

20 grudnia

Nabór kandydatów do pracy na stanowisku:

instruktor jazdy na nartach oraz instruktor, animator jazdy na łyżwach.

Poleć znajomemu