Ogłoszenia i komunikaty

30 maja

Spływ kajakowy odwołany!

Informujemy, że ze względu na niesprzyjające warunki atmosferyczne Spływ Kajakowy Białą Przemszą zaplanowany na 31 maja 2014 (sobota) został odwołany!

24 maja

Praca w MOSiR

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji poszukuje osób do zatrudnienia w charakterze: animatorów gier i zabaw, stewardów oraz sprzątaczek.

15 maja

Warsztaty przełożone

Ze względu na niesprzyjające warunki atmosferyczne mające odbyć się w najbliższą sobotę w Skate Parku przy ul. Jasieńskiego warsztaty deskorolkowe zostały przełożone na nowy termin - 24 maja 2014 r. w godz. 16-18. Za niedogodności przepraszamy, zachęcając do uczestnictwa.

24 kwietnia

Dziękuję wszystkim,

którzy swą obecnością uświetnili pożegnanie mojego syna Rafała. Dziękuję za słowa wsparcia i otuchy. Zofia Sznajder

14 kwietnia

W środę Pływalnia czynna od 16

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sosnowcu informuje, iż w dniu 16 kwietnia br. (środa), ze względu na organizację 3. Integracyjnych Zawodów Pływackich, Pływalnia Kryta i Siłownia przy ulicy Żeromskiego 5 czynna będzie od godz. 16:00. Za niedogodności przepraszamy.

08 kwietnia

Zwrot kaucji za karnety ze Stoku

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sosnowcu informuje, iż od dnia 1 kwietnia 2014 roku w kasie głównej MOSiR Sosnowiec przy ul. 3 Maja 41 możliwy jest zwrot kaucji za karnety, które w okresie zimowym obowiązywały na małym stoku narciarskim Kompleksu Rekreacyjno-Sportowego przy ul. 3 Maja 51.

25 marca

Odwołane ślizgawki

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji informuje, że w dniach od 27 do 29 marca 2014 r. (czwartek, piątek, sobota) ślizgawki w obiekcie Stadion Zimowy przy ul. Zamkowej 4 nie odbędą się ze względu na rozgrywane w Sosnowcu XXII Mistrzostwa Polski Oldbojów w hokeju na lodzie.

04 marca

MOSiR Sosnowiec zatrudni osobę

do sprzątania w porze nocnej na Pływalni Krytej przy ul. Hubala Dobrzańskiego 99

28 lutego

W sobotę Pływalnia czynna od 16

W związku z organizacją zawodów Pucharu Sosnowca w Pływaniu, obiekt Kryta Pływalnia przy ulicy Żeromskiego 5 w sobotę, 1 marca 2014 r. będzie ogólnodostępny od godz. 16:00.

28 lutego

Harmonogram Pucharu Sosnowca w Pływaniu

Prezentujemy harmonogram godzinowy zawodów pływackich Pucharu Sosnowca, które odbędą się w sobotę, 1 marca 2014 r. w Pływalni Krytej przy ul. Żeromskiego 5.

Poleć znajomemu