Ogłoszenia i komunikaty

12 stycznia

Puchar w narciarstwie odwołany

W związku z niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, zawody o Puchar Prezydenta Sosnowca w Narciarstwie Alpejskim zaplanowane w terminie 14-17 stycznia 2015 roku zostały odwołane.

12 stycznia

Półkolonie- miejsc brak

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sosnowcu informuje, iż z uwagi na wykorzystaną pulę miejsc, zapisy na półkolonie w czasie zimowych ferii zostały zakończone

04 grudnia

Zmiana godzin ślizgawek

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji informuje, że w dniach 6 i 7 grudnia 2014 r. (sobota i niedziela) ślizgawki w obiekcie Stadion Zimowy przy ul. Zamkowej 4 odbywać się będą w zmienionych godzinach.

27 sierpnia

Przerwa w dostawie enegrii cieplnej

W związku z pracami prowadzonymi przez Tauron Ciepło Sp. z o.o. informujemy, iż nastąpi przerwa w dostawie energii cieplnej.

13 sierpnia

Zapraszamy na ślizgawki

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji informuje, że w miesiącu sieprniu 2014 roku ślizgawki na Stadionie Zimowym przy ul. Zamkowej 4 będą odbywały się w soboty i niedziele w godzinach od 10⁰⁰ do 11⁰⁰ i od 12⁰⁰ do 13⁰⁰.

11 sierpnia

Biała flaga na Stawikach

Wyniki okresowego badania wody na Kąpielisku Stawiki przy ul. Kresowej - kąpiel dozwolona.

08 sierpnia

Zakaz kąpieli na Stawikach

W związku z niekorzystnymi wynikami badania wody, od soboty, 9 sierpnia br. do odwołania na Kąpielisku Stawiki przy ul. Kresowej 1 obowiązuje zakaz kąpieli.

08 sierpnia

Ślizgawki od sierpnia!

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji informuje, że pierwsze w nowym sezonie ślizgawki na Stadionie Zimowym przy ul. Zamkowej 4 odbędą się w najbliższą sobotę i niedzielę (8-9 sierpnia 2014 r.) w godzinach od 10⁰⁰ do 11⁰⁰ i od 12⁰⁰ do 13⁰⁰.

07 lipca

Brak ciepłej wody

W zwiazku z awarią sieci ciepłowniczej firmy Tauron w dniu 09.07.2014 r. w godz. od 8:00 do 15:00 na Pływalni Krytej przy ul. Hubala-Dobrzańskiego 99 nie będzie ciepłej wody pod prysznicami.

27 czerwca

Przerwa w dostawie enegrii cieplnej

W związku z pracami prowadzonymi przez Tauron Ciepło Sp. z o.o. informujemy, iż nastąpi przerwa w dostawie energii cieplnej do obiektów Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

12 czerwca

Wakacyjne zajęcia gimnastyki korekcyjnej

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sosnowcu informuje, iż od dnia 1 lipca 2014 roku do dnia 15 lipca 2014 roku będą miały miejsce zapisy na uczestnictwo w wakacyjnych zajęciach gimnastyki korekcyjnej w miesiącu sierpniu 2014 roku w Ośrodku nr 1 przy ulicy Żeromskiego 5 w Sosnowcu (Pływalnia Kryta i Siłownia).

Poleć znajomemu