Ogłoszenia i komunikaty

08 maja

Komunikat w sprawie Miejskiego Stypendium Sportowego

Zapraszamy do zapoznania się z Informacją Dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sosnowcu w sprawie naboru wniosków o Przyznanie Miejskiego Stypendium Sportowego.

06 maja

Zajęcia nordic walking

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza od 6 maja na zajęcia rekreacyjne nordic walking. Zajęcia odbywać się będą na terenie Parku Środula codziennie w godzinach 10.00- 12.00 oraz 17.00-19.00. Zajęcia prowadzone będą przez wykwalifikowaną kadrę instruktorską.

29 kwietnia

Korty czynne od czwartku

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sosnowcu informuje, iż od czwartku, 30 kwietnia 2015 roku czynne będą Korty Tenisowe przy ul. Szkolnej 4b oraz w Kompleksie Sportowym przy al. Mireckiego 31.

03 kwietnia

Odwołane ślizgawki

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji informuje, że ślizgawki w dniach 9 kwietnia 2015 r. o godz. 20.00 (czwartek) i 12 kwietnia 2015 r, o godz. 12.00 (niedziela) nie odbędą się ze względu na Turniej Finałowy Mistrzostw Polski Juniorów w hokeju na lodzie rozgrywany na Stadionie Zimowym.

27 marca

Zapisy na kwietniowe zajęcia rekreacyjnej nauki jazdy na łyżwach

W poniedziałek, 30 marca 2015 roku rozpoczną się zapisy na uczestnictwo w kwietniowych zajęciach rekreacyjnej nauki jazdy na łyżwach. Zapisy przyjmowane będą w kasie Stadionu Zimowego przy ul. Zamkowej 4 w poniedziałki i czwartki (w godz. 19-21) oraz soboty i niedziele (w godz. 9-13).

24 marca

W sobotę pływalnia czynna od godziny 16.00

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sosnowcu informuje, iż w dniu 28 marca br. (sobota), ze względu na organizację zawodów Pucharu Sosnowca w Pływaniu, Pływalnia Kryta przy ul. Żeromskiego 5 czynna będzie od godz. 16.00. Za niedogodności przepraszamy.

16 marca

Zapisy na uczestnictwo w zajęciach gimnastyki korekcyjnej

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sosnowcu informuje, iż od dnia 8 kwietnia 2015 roku do dnia 8 maja 2015 roku będą miały miejsce zapisy na uczestnictwo w zajęciach gimnastyki korekcyjnej w roku szkolnym 2015/2016 w Ośrodku nr 1 przy ulicy Żeromskiego 5 w Sosnowcu (Pływalnia Kryta i Siłownia).

24 lutego

Puchar Sosnowca odwołany

Informujemy iż uwagi na niekorzystne warunki narciarskie, zawody o "Puchar Sosnowca w Narciarstwie Alpejskim" zostały odwołane.

23 lutego

Zmiany w dostępności Pływalni przy ul. Żeromskiego 5

Uprzejmie informujemy użytkowników Pływalni Krytej i Siłowni przy ul. Żeromskiego 5, że w związku z zamknięciem na czas trwania modernizacji obiektu Pływalni Krytej przy ul. Hubala Dobrzańskiego 99 i potrzebą zagwarantowania osobom korzystającym z basenu w Klimontowie możliwości kontynuowania treningów i zajęć wprowadzono niewielkie zmiany w zakresie udostępniania torów pływackich dla Klientów korzystających z basenu głównego w godzinach przeznaczonych na ogólne pływanie.

21 lutego

Informacja ws. niewykorzystanych karnetów

Informujemy, iż w związku z wyłączeniem obiektu z użytkowania, zakupione na Pływalni Krytej przy ul. Hubala Dobrzańskiego 99 i nie wykorzystane dotąd karnety będą honorowane na Pływalni Krytej przy ul. Żeromskiego 5.

20 lutego

W Klimontowie powstaje Centrum Aktywności Rodzinnej

W związku z modernizacją, od 23 lutego Pływalnia Kryta przy ul. Hubala Dobrzańskiego 99 będzie wyłączona z użytkowania.

19 lutego

Zapisy na marcowe zajęcia rekreacyjnej nauki jazdy na łyżwach

W poniedziałek, 23 lutego 2015 roku rozpoczną się zapisy na uczestnictwo w marcowych zajęciach rekreacyjnej nauki jazdy na łyżwach. Zapisy przyjmowane będą w kasie Stadionu Zimowego przy ul. Zamkowej 4 podczas trwania ślizgawek.

28 stycznia

Półkolonie - program zajęć

Harmonogram zajęć grup półkolonii organizowanych przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sosnowcu. Zamieszczone programy obowiązują przez oba turnusy.

12 stycznia

Stypendia 2015 - 1 półrocze

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sosnowcu informuje, że Prezydent Miasta Sosnowca przydzielił, w drodze zarządzenia nr 1336 z dnia 31 grudnia 2014 roku, Miejskie Stypendia Sportowe. Stypendia przyznano na okres sześciu miesięcy, tj. od stycznia do czerwca 2015 roku.

Poleć znajomemu