Ogłoszenia i komunikaty

09 lutego

Półkolonie - komunikat

Z uwagi na trwające uzupełnianie złożonych dokumentów, a co za tym idzie niezakończony proces formowania się grup półkolonijnych, plany zajęć zostaną ustalone niezwłocznie po ich zamknięciu i opublikowane na stronie internetowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sosnowcu w czwartek, 11 lutego 2016 roku. Za niedogodności przepraszamy.

04 lutego

Półkolonie - wolnych miejsc brak

W związku z wyczerpaną pulą zgłoszeń informujemy, iż w dniach 4 i 5 lutego br. zapisy na uczestnictwo w półkoloniach nie będą przyjmowane.

19 stycznia

Zapisy na zajęcia rekreacyjnej nauki jazdy na łyżwach

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji informuje, że zapisy na miesiąc luty 2016 roku, na zajęcia "rekreacyjnej nauki jazdy na łyżwach" rozpoczną się od dnia 25 stycznia 2016 roku (poniedziałek) w kasie obiektu Stadion Zimowy przy ul. Zamkowej 4.

30 grudnia

Zmiana godzin otwarcia Lodowiska przy al. Zwycięstwa

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji informuje, że od 1 stycznia 2016 roku Lodowisko przy al. Zwycięstwa w dni świąteczne i w weekendy (od piątku do niedzieli) będzie czynne do godziny 22:00. Serdecznie zapraszamy!

24 grudnia

Zapisy na styczniowe zajęcia rekreacyjnej nauki jazdy na łyżwach

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji informuje, że zapisy na miesiąc styczeń 2016 roku, na zajęcia rekreacyjnej nauki jazdy na łyżwach rozpoczną się od dnia 28 grudnia 2015 roku (poniedziałek) w kasie obiektu Stadion Zimowy przy ul. Zamkowej 4.

21 grudnia

Godziny otwarcia lodowiska w okresie świąteczno-noworocznym

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji informuje, że Lodowisko przy al. Zwycięstwa w dniach świątecznych będzie czynne...

23 listopada

Rekreacyjna nauka jazdy na łyżwach- zapisy

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji informuje, że zapisy na miesiąc grudzień 2015 roku, na zajęcia ,,rekreacyjnej nauki jazdy na łyżwach" rozpoczną się od dnia 30 listopada 2015 roku tj.poniedziałek.

10 listopada

Nowe zasady przyznawania stypendiów.

Zapraszamy do zapoznania się z informacją na temat nowych zasad przyznawania Miejskich Stypendiów Sportowych.

06 listopada

Prezydent Miasta Sosnowca zaprasza

Prezydent Miasta Sosnowca zaprasza organizacje i instytucje realizujące zadania w zakresie kultury fizycznej do zgłaszania kandydatów do Rady Sportu w Sosnowcu.

06 listopada

Zajęcia z gimnastyki porannej odwołane

Z powodu choroby instruktora zajęcia gimnastyki porannej zostają odwołane do dnia 10 listopada. Za utrudnienia przepraszamy.

05 listopada

W soboty odwołane zajęcia z aerobiku

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji informuje, że na czas prowadzenia rozgrywek ligowych w Hali Widowiskowo Sportowej przy ul. Żeromskiego 9, w soboty odwołane są zajęcia aerobiku. O wznowieniu zajęć niezwłocznie poinformujemy.

22 października

Konsultacje w sprawie kompleksu w Klimontowie

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sosnowcu serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców na konsultacje w sprawie Kompleksu Rekreacyjno-Sportowego przy ul. Hubala-Dobrzańskiego 99a.

21 sierpnia

Zapraszamy na ślizgawki

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji informuje, że pierwsze w nowym sezonie ślizgawki na Stadionie Zimowym odbędą się w najbliższą sobotę i niedzielę (22 i 23 sierpnia) w godzinach od 10⁰⁰ do 11⁰⁰ i od 12⁰⁰ do 13⁰⁰.

05 sierpnia

Akcja edukacyjno-informacyjna

W środę, 5 sierpnia na terenie Pływalni Letniej przy ul. 3 Maja 41 odbędzie się akcja edukacyjno-informacyjna – profilaktyka zażywania środków psychoaktywnych – nowe narkotyki – Dopalacze. Działania edukacyjne prowadzić będzie pracownik Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Sosnowcu.

05 czerwca

Zapisy na letnie półkolonie

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sosnowcu informuje, iż od najbliższej środy, tj. 10 czerwca 2015 roku rozpoczną się zapisy do udziału w letnim wypoczynku dzieci i młodzieży - półkoloniach.

Poleć znajomemu