Ogłoszenia i komunikaty

15 lipca

Pływalnie letnie nieczynne w weekend

Informujemy, że z uwagi na niekorzystne warunki atmosferyczne w dniach 15 - 17 lipca 2016 roku pływalnie letnie będą nieczynne.

01 lipca

Nowe ceny po godzinie 15.00 na pływalniach letnich

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sosnowcu informuje, iż wstęp na pływalnie letnie od poniedziałku do piątku od godziny 15.00 

04 maja

Wanny spa oraz brodzik chwilowo wyłączone z użytkowania

Od czwartku (5 maja) do piątku (6 maja) do godziny 16:00 wanny spa oraz brodzik w Pływalni Krytej przy ul. Żeromskiego 5 będą nieczynne z przyczyn technicznych.

27 kwietnia

Ograniczenia w dostępności pływalni

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sosnowcu informuje, iż w dniu 28 kwietnia 2016 roku (czwartek), ze względu na organizację 5. Integracyjnych Zawodów Pływackich, Pływalnia Kryta i Siłownia przy ulicy Żeromskiego 5 nieczynna będzie w godz. 9:00-15:00.

26 kwietnia

Odwołane zajęcia pływania

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji informuje, iż w dniach 30 kwietnia i 1 maja 2016 rou zajęcia grupowe Miejskiej Szkoły Pływania (nauka pływania, doskonalenie pływania) nie będą prowadzone. Na kolejne zapraszamy 7 i 8 maja.

15 kwietnia

Zajęcia z aqua aerobiku oraz aerobiku odwołane

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji informuje, że do dnia 19.04.2016  zajęcia z aqua aerobiku oraz aerobiku nie będą się odbywać.

14 kwietnia

Odwołane zajęcia rekreacyjnej jazdy na łyżwach

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji informuje, że zajęcia rekreacyjnej nauki jazdy na łyżwach w dniu 16 kwietnia 2016 roku (sobota) o godz. 9.00 nie odbędą się.

13 kwietnia

Nagrody i Wyróżnienia Prezydenta Sosnowca w Dziedzinie Sportu

Zapraszamy do składania wniosków o przyznanie nagród i wyróżnień dla zawodników za osiągnięte wyniki sportowe i dla trenerów wyróżniających się osiągnięciami w działalności sportowej w I kwartale 2016 roku.

31 marca

Zapisy na zajęcia rekreacyjnej nauki jazdy na łyżwach

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji informuje, że zapisy na miesiąc kwiecień 2016 roku, na zajęcia "rekreacyjnej nauki jazdy na łyżwach" rozpoczną się od dnia 31 marca 2016 roku (czwartek) w kasie obiektu Stadion Zimowy przy ul. Zamkowej 4.

28 marca

Pływalnia czynna od wtorku

Po kilku dniach wyłączenia z eksploatacji, pływalnia w Klimontowskim Centrum Aktywności Rodzinnej przy ulicy Hubala Dobrzańskiego 99 w Sosnowcu zostanie ponownie oddana do dyspozycji we wtorek, 29 marca br. Zapraszamy od godz. 6:00.

24 marca

Pływalnia nieczynna do odwołania

W związku z pokontrolnym zaleceniem Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Sosnowcu zapewnienia odpowiedniej jakości wody w niecce, pływalnia w Klimontowskim Centrum Aktywności Rodzinnej przy ulicy Hubala Dobrzańskiego 99 w Sosnowcu została wyłączona z eksploatacji.

01 marca

Wanny oddane do użytku

Informujemy, iż do użytku oddane zostały wanny do hydromasaży (jacuzzi) zlokalizowane na terenie Pływalni Krytej przy ul. Żeromskego 5.

26 lutego

Lodowisko przy alei Zwycięstwa

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji informuje, że Lodowisko przy al. Zwycięstwa będzie czynne do dnia 29 lutego 2016 roku.

Zapraszamy!

24 lutego

Zapisy na zajęcia rekreacyjnej nauki jazdy na łyżwach

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji informuje, że zapisy na miesiąc marzec 2016 roku, na zajęcia "rekreacyjnej nauki jazdy na łyżwach" rozpoczną się od dnia 29 lutego 2016 roku (poniedziałek) w kasie obiektu Stadion Zimowy przy ul. Zamkowej 4.

11 lutego

Półkolonie - program zajęć

Harmonogram zajęć grup półkolonii (II turnus) organizowanych przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sosnowcu.

Poleć znajomemu