Ogłoszenia i komunikaty

28 listopada

Dodatkowy termin ślizgawki

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sosnowcu informuje, iż wraz z początkiem grudnia br. ślizgawka ogólnodostępna w obiekcie Stadion Zimowy (ul. Zamkowa 4) dodatkowo odbywać się będzie w poniedziałki w godz. 20-21, zastępując dotychczasową ślizgawkę rodzinną.

20 listopada

Klimontowska Pływalnia już dostępna

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sosnowcu informuje, iż po kilkudniowym wyłączeniu z eksploatacji, ponownie czynna jest Pływalnia Kryta przy ulicy Hubala-Dobrzańskiego 99. Obiekt został zamknięty z uwagi na zalecenie Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Sosnowcu zapewnienia odpowiedniej jakości wody. W dostarczonych dzisiaj wynikach przeprowadzonego ponownego badania próbka wody została oceniona jako „bez zastrzeżeń”, co jednoznacznie wyklucza obecność bakterii.

19 listopada

Nieczynne spa

Z powodu awarii pompy, wyłączone z eksploatacji zostały dwie wanny jacuzzi w obiekcie Kryta Pływalnia przy ulicy Żeromskiego 5. Naprawa potrwa najprawdopodobniej do końca bieżącego tygodnia.

19 listopada

Nieczynna Pływalnia

W związku z pokontrolnym zaleceniem Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Sosnowcu zapewnienia odpowiedniej jakości wody w niecce, Pływalnia Kryta przy ulicy Hubala-Dobrzańskiego 99 w Sosnowcu-Klimontowie została wyłączona z eksploatacji. Wszystkie czynności dezynfekcji i uzdatnienia wody zostały wykonane w weekend, a próbki wody zostały już przekazane do ponownej analizy, której wyniki będą znane w najbliższych dniach. O terminie udostępnienia obiektu poinformujemy osobnym komunikatem.

08 listopada

Ślizgawka odwołana

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji informuje, iż ze względu na zaplanowany na Stadionie Zimowym mecz hokejowych reprezentacji do lat 18 Polski i Austrii, w sobotę 10 listopada 2012 r. w godz. 12:00-13:00 nie odbędzie się ślizgawka ogólnodostępna.

30 października

Zawody odwołane

Zaplanowane na 30.10.2012 r. zawody z cyklu Sosnowieckich Biegów Przełajowych zostały przełożone na wiosnę 2013 r. O konkretnym terminie poinformujemy w późniejszym terminie.

12 października

Odwołane mecze

Informujemy, iż zaplanowane na sobotę 13 października spotkania piłkarzy Czarnych Sosnowiec - trampkarzy z MCKS Czeladź oraz juniorów z Unią Ząbkowice - nie odbędą się.

27 lutego 2018 r. basen czynny od godz. 15.00

W związku z organizacją w dniu 27 lutego 2018 roku integracyjnych zawodów pływackich pn. "1 Sosnowieckie Impresje Pływackie", informujemy, iż Pływalnia Kryta przy ul. Żeromskiego czynna będzie w tym dniu od godz. 15.00.

Awaria terminala płatniczego

Informujemy, że z powodu awarii terminala w kasie pływalni Klimontowskiego Centrum Aktywności Rodzinnej przy ulicy Mjra H. Hubala Dobrzańskiego 99 przyjmowane są wyłącznie płatności gotówką.

Za utrudnienia przepraszamy!

Rekreacja na łyżwach.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sosnowcu informuje, iż zajęcia rekreacyjnej jazdy na łyżwach w dniu 22 kwietnia 2017 roku (sobota) odbywać się będą w godzinach 8.30 - 9.15. Zmiana podyktowana jest organizacją XVI Mistrzostw Polski Amatorów w Hokeju na Lodzie.

Lodowisko przy alei Zwycięstwa nieczynne

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sosnowcu informuje o zakończeniu działalności lodowiska funkcjonującego przy alei Zwycięstwa w Sosnowcu. Wszystkim korzystającym serdecznie dziękujemy.

Pływalnia Letnia czynna 1 i 2 września 2016 r.

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sosnowcu informuje, iż w dniach 1 oraz 2 września 2016 roku w godzinach od 10:00 do 19:00 czynna będzie Pływalnia Letnia przy ul. 3 Maja 41. Zapraszamy.

Zajęcia aerobiku i aqua aerobiku odwołane

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sosnwocu informuje, iż do końca miesiąca sierpnia odwołane zostały zajęcia aerobiku oraz aqua aerobiku odbywające sie na terenie Pływalni Krytej i Siłowni przy ul. Żeromskiego 5.

Poranna gimnastyka w wodzie

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sosnowcu informuje, iż od dnia 10 lutego 2016 roku do odwołania, zajęcia porannej gimnastyki w wodzie nie będą się odbywać.

Poleć znajomemu