Ogłoszenia i komunikaty

18 kwietnia

Nabór ratowników i animatorów

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sosnowcu informuje, iż rozpoczął się nabór pracowników do zatrudnienia na okres od 28 czerwca do 1 września 2013 r. na stanowiskach: ratownik wodny oraz animator gier i zabaw.

15 kwietnia

W czwartek Pływalnia czynna od godz. 16

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji informuje, że w czwartek, 18 kwietnia 2013 r., z uwagi na organizację II Integracyjnych Zawodów Pływackich, Pływalnia Kryta i Siłownia przy ulicy Żeromskiego 5 czynna będzie od godz. 16. Za utrudnienia przepraszamy.

08 marca

Zwrot karnetów ze Stoku tylko w kasie głównej

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji informuje, iż w związku z zakończeniem sezonu zimowego kasa Kompleksu Rekreacyjno-Sportowego przy ulicy 3 Maja 51 (Stok Narciarski) jest nieczynna.

28 lutego

Zmiana godzin otwarcia kasy

Od 1 marca 2013 r. kasa główna Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sosnowcu (ul. 3 Maja 41) będzie czynna od poniedziałku do piątku w godz. od 8:00 do 11:00 oraz od 12:30 do 15:00.

25 lutego

Duży Stok nieczynny

Z powodu niekorzystnych warunków atmosferycznych, od poniedziałku, 25 lutego 2013 r. wyciąg na dużym stoku Górki Środulskiej jest nieczynny.

15 lutego

W sobotę Pływalnia czynna od 16

W związku z organizacją zawodów Pucharu Sosnowca w Pływaniu, obiekt Kryta Pływalnia przy ulicy Żeromskiego 5 w sobotę, 16 lutego 2013 r. będzie ogólnodostępny od godz. 16:00.

04 lutego

Mały Stok dostępny

W poniedziałek, 4 lutego 2013 r. w godz. 14:00-21:00 dostępny będzie Mały Stok w Kompleksie Rekreacyjno-Sportowym przy ul. 3 Maja 51. Wszystkich narciarzy serdecznie zapraszamy.

31 stycznia

Dzisiaj Stok nieczynny

Z powodu niekorzystnych warunków atmosferycznych, dzisiaj (w czwartek, 31 stycznia 2013 r.) nieczynne będą wyciągi zarówno na małym, jak i dużym stoku Górki Środulskiej. Za utrudnienia przepraszamy.

25 stycznia

W sobotę duży stok czynny od godz. 14:00

W związku z zaplanowanymi zawodami Pucharu Prezydenta Sosnowca w Narciarstwie Alpejskim, w sobotę, 26 stycznia 2013 r. duży stok będzie ogólnodostępny od godz. 14:00. Rozegranie zawodów nie wpłynie z kolei na funkcjonowanie wyciągów na małym stoku i będą one czynne od godz. 10:00.

23 stycznia

Informacja o wynikach naboru na stanowisko urzędnicze Radca Prawny

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sosnowcu informuje, iż w wyniku otwartego i konkurencyjnego konkursu wybrana została osoba na stanowisko urzędnicze: Radca Prawny.

15 stycznia

Składniki majątkowe przeznaczone do przekazania

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sosnowcu informuje, iż niżej wymienione składniki majątkowe zostały przeznaczone do nieodpłatnego przekazania.

11 grudnia

Pływalnia i Siłownia w czwartek nieczynne

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sosnowcu informuje, iż z uwagi na prace związane ze zmianą systemu kontroli dostępu oraz wymianą szafek, w najbliższy czwartek, 13 grudnia 2012 r., obiekt Pływalnia Kryta i Siłownia przy ulicy Żeromskiego 5 będzie nieczynny.

07 grudnia

Odwołane ślizgawki

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji informuje, iż ze względu na zaplanowany na Stadionie Zimowym Mikołajkowy Turniej Minihokeja na Lodzie, w sobotę i w niedzielę (8-9 grudnia 2012 r.) nie odbędą się ślizgawki ogólnodostępne.

03 grudnia

Ogłoszenie o naborze kandydatów

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sosnowcu ogłasza nabór na stanowisko urzędnicze: Radca Prawny.

03 grudnia

Sprzedaż zbędnych składników majątkowych

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sosnowcu ogłasza: Sprzedaż zbędnych składników majątkowych zgodnie z wykazem i podaną wartością rynkową. Składniki majątkowe są w stanie technicznym dobrym i nadają się do dalszej eksploatacji.

Poleć znajomemu