Kalendarz wydarzeń

strona: 1234567
02 11
Lekkoatletyka
godz. 10:00
Rodzinne bieganie i trenieng lekkoatletyczny

Darmowy trening biegowy pod okiem trenera lekkiej atletyki kierowany do całych rodzin i realizowany w ramach programu "Bliżej siebie"

Hala Widowiskowo-Sportowa przy ul. Żeromskiego 4c
02 11
Piłka nożna
godz. 14:00
KS Górnik Sosnowiec - CKS Czeladź

Mecz w ramach rozgrywek klasy A piłki nożnej

Stadion piłkarski przy ul. Górników 81a
02 11
Piłka nożna
godz. 14:00
AKS Górnik Niwka - ŚKS Naprzód Lipiny

Mecz w ramach rozgrywek klasy okręgowej piłki nożnej

Kompleks Sportowy przy ul. Orląt Lwowskich 70
03 11
Piłka nożna
godz. 11:00
Zagłębie II Sosnowiec - LKS Żródło Kromołów

Mecz w ramach rozgrywek klasy okręgowej piłki nożnej

Kompleks Piłkarski przy ul. Kresowej 1
03 11
Łyżwiarstwo
godz. 18:00
Dyskoteka na lodowisku

Dyskoteka na lodowisku organizowana w ramach programu "Bliżej siebie" w klimacie Halloween

Stadion Zimowy przy ul. Zamkowej 4
09 11
Szermierka
godz. 10:45
Puchar Polski Juniorów w Szabli Kobiet i Mężczyzn

Zawody szermiercze o charakterze ogólnopolskim

Hala Widowiskowo-Sportowa przy ul. Żeromskiego 4c
09 11
Piłka nożna
godz. 14:00
KS Górnik Sosnowiec - Zagłębie Dąbrowa Górnicza

Mecz w ramach rozgrywek klasy A piłki nożnej

Stadion piłkarski przy ul. Górników 81a
09 11
Piłka nożna
godz. 18:00
Zagłębie Sosnowiec - Wigry Suwałki

Mecz w ramach rozgrywek Fortuny I Ligi

Kompleks Piłkarski przy ul. Kresowej 1
13 11
Piłka ręczna
godz. 19:00
MUKS Zagłębie Sosnowiec - Olimpia Piekray Śląskie

Mecz w ramach rozgrywek Pucharu Polski

Hala Widowiskowo-Sportowa przy ul. Braci Mieroszewskich 91
16 11
Lekkoatletyka
godz. 10:00
Rodzinne Bieganie

Nieodpłatny trening biegowy dla rodzin w ramach realizacji programu "Bliżej siebie"

Hala Widowiskowo-Sportowa przy ul. Żeromskiego 4c
16 11
Piłka nożna
godz. 14:00
AKS Górnik Niwka - KS Górnik Piaski

Mecz w ramach rozgrywek klasy okręgowej piłki nożnej

Kompleks Sportowy przy ul. Orląt Lwowskich 70
16 11
Koszykówka
godz. 16:00
CTL Zagłębie Sosnowiec - GoodLood AZS Politechnika Korona

Mecz w ramach rozgrywek I ligi koszykówki kobiet

Hala Widowiskowo-Sportowa przy ul. Żeromskiego 4c
16 11
Siatkówka
godz. 17:00
Asotra MKS MOS Płomień - AZS UMCS Lublin

Mecz w ramach rozgrywek II ligi siatkówki kobiet

Hala Sportowa przy ul. Baczyńskiego 4
16 11
Piłka ręczna
godz. 18:00
MUKS Zagłębie Sosnowiec - Górnik Zabrze

Mecz charytatywny na rzecz chorego na nowotwór Kuby Michalaka z Sosnowca

Hala Widowiskowo-Sportowa przy ul. Braci Mieroszewskich 91
16 11
Piłka ręczna
godz. 18:00
Zagłębie Sosnowiec - Górnik Zabrze

Mecz charytatywny w piłce ręcznej na rzecz chorego na nowotwór Kubusia Michalaka z Sosnowca

Hala Widowiskowo-Sportowa przy ul. Braci Mieroszewskich 91
Pokaż wydarzenia ze starszą datą
17 11
Pływanie
godz. 08:00
Otylia Swim Tour

Trenieng i spotkanie z Otylią Jędrzejczak i trenerami pływania dla dzieci potrafiących pływać

Pływalnia Kryta przy ulicy Bohaterów Monte Cassino 46A
17 11
Piłka nożna
godz. 11:00
Zagłębie II Sosnowiec - LKS Pogoń Imielin

Mecz w ramach rozgrywek klasy okręgowej piłki nożnej

Kompleks Piłkarski przy ul. Kresowej 1
17 11
Piłka nożna
godz. 12:00
Czarni Sosnowiec - Mitech Żywiec

Mecz w ramach rozgrywek Ekstraligi piłki nożnej kobiet

Kompleks Sportowy przy al. Mireckiego 31
strona: 1234567

Poleć znajomemu