Kalendarz wydarzeń

strona: 1234567
02 01
Hokej na lodzie
godz. 18:00
Zagłębie Sosnowiec - MH Automatyka Gdańsk

Mecz w ramach rozgrywek Ektraligi mężczyzn

Stadion Zimowy przy ul. Zamkowej 4
05 01
Hokej na lodzie
godz. 15:30
UKS Zagłębie Sosnowiec - MOSM Tychy

Mecz w ramach rozgrywek Centralnej Ligi Juniorów w hokeju na lodzie

Stadion Zimowy przy ul. Zamkowej 4
05 01
Siatkówka
godz. 17:00
Asotra MKS MOS Płomień - MGLKS Sobieski Oława

Mecz w ramach rozgrywek II ligi siatkówki kobiet

Hala Sportowa przy ul. Baczyńskiego 4
06 01
godz. 09:00
Półmaraton zimowy i biegi towarzyszące

Biegi na dystansach: półmaraton, 10 km i 5 km oraz NW na dystansie 5 km

Hala Sportowa przy ul. Baczyńskiego 4
06 01
Hokej na lodzie
godz. 14:00
UKS Zagłębie Sosnowiec - MOSM Tychy

Mecz w ramach rozgrywek Centralnej Ligi Juniorów w hokeju na lodzie

Stadion Zimowy przy ul. Zamkowej 4
08 01
Hokej na lodzie
godz. 19:00
Zagłębie Sosnowiec - Nesta Toruń

Mecz w ramach rozgrywek Ekstraligi mężczyzn

Stadion Zimowy przy ul. Zamkowej 4
11 01
Siatkówka
godz. 17:30
MKS Będzin – Skra Bełchatów

Mecz w ramach rozgrywek Plusligi siatkówki mężczyzn

Hala Widowiskowo-Sportowa przy ul. Żeromskiego 4c
12 01
Koszykówka
godz. 15:00
Zagłębie Sosnowiec - Hensoft Przemyśl

Mecz w ramach rozgrywek II ligi koszykówki mężczyzn

Hala Widowiskowo-Sportowa przy ul. Żeromskiego 4c
12 01
Siatkówka
godz. 17:00
Asotra MKS MOS Płomień – KS Częstochowianka

Mecz w ramach rozgrywek II ligi siatkówki kobiet

Hala Sportowa przy ul. Baczyńskiego 4
13 01
godz. 09:00
V Bieg „Policz się z cukrzycą” Stowarzyszenia Harpagan Sosnowiec

Bieg organizowany przez Stowarzyszenie Harpagan

13 01
godz. 10:00
27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

27. Finał WOŚP - zbiórka pieniędzy na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, konkursy, szkolenia, atrakcje dla dzieci

Hala Widowiskowo-Sportowa przy ul. Braci Mieroszewskich 91
13 01
godz. 15:30
27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

27. Finał WOŚP - koncerty, m.in. Afromental, Pokahontaz, "światełko do nieba", atrakcje dla najmłodszych

Kompleks Rekreacyjno-Sportowy przy ul. 3-go Maja 51
13 01
Hokej na lodzie
godz. 17:00
Zagłębie Sosnowiec – TMH Polonia Bytom

Mecz w ramach rozgrywek Ektraligi mężczyzn w hokeju na lodzie

Stadion Zimowy przy ul. Zamkowej 4
16 01
Siatkówka
godz. 19:00
Asotra MKS MOS Płomień Sosnowiec - MKS Dąbrowa Górnicza 2

Mecz w ramach rozgrywek II ligi siatkówki kobiet

Hala Sportowa przy ul. Baczyńskiego 4
18 01
Hokej na lodzie
godz. 19:00
Zagłębie Sosnowiec - KS Unia Oświęcim

Mecz w ramach rozgrywek Ekstraligi mężczyzn

Stadion Zimowy przy ul. Zamkowej 4
19 01
Piłka ręczna
godz. 18:00
MUKS Zagłębie Sosnowiec – MUKS Siódemka Mysłowice

Mecz w ramach rozgrywek II ligi piłki ręcznej mężczyzn

Hala Widowiskowo-Sportowa przy ul. Braci Mieroszewskich 91
20 01
Pływanie
godz. 11:00
Morsowanie

Morsowanie z Polskim Towarzystwem Sportów Ekstremalnych

Kąpielisko Stawiki przy ul. Kresowej
21 01
Siatkówka
godz. 20:30
MKS Będzin – Indykpol AZS Olsztyn

Mecz w ramach rozgrywek Plusligi mężczyzn w siatkówce

Hala Widowiskowo-Sportowa przy ul. Żeromskiego 4c
Pokaż wydarzenia ze starszą datą
22 01
Hokej na lodzie
godz. 19:00
Zagłębie Sosnowiec - Comarch Cracovia

Mecz w ramach rozgrywek Ekstraligi hokeja na lodzie mężczyzn

Stadion Zimowy przy ul. Zamkowej 4
23 01
Koszykówka
godz. 18:00
Zagłębie Sosnowiec - AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice

Mecz w ramach rozgrywek II ligi koszykówki mężczyzn

Hala Widowiskowo-Sportowa przy ul. Żeromskiego 4c
27 01
godz. 18:00
Zagłębiowski Horror Show 2

Zagłębie Horror Show 2 - druga odsłona gali sztuk walki w formule MMA oraz K1

Hala Widowiskowo-Sportowa przy ul. Żeromskiego 4c
strona: 1234567

Poleć znajomemu