Kalendarz wydarzeń

strona: 1234567
01 10
Hokej na lodzie
godz. 19:00
Zagłębie Sosnowiec - GKS Tychy

Mecz w ramach rozgrywek ekstraligi hokeja na lodzie

Stadion Zimowy przy ul. Zamkowej 4
03 10
Piłka ręczna
godz. 19:00
MUKS Zagłębie Sosnowiec - Siódemka Mysłowice

Mecz w ramach rozgrywek II ligi piłki ręcznej

Hala Widowiskowo-Sportowa przy ul. Braci Mieroszewskich 91
04 10
Hokej na lodzie
godz. 19:00
Zagłębie Sosnowiec - KS Naprzód Janów

Mecz w ramach rozgrywek ekstraligi hokeja na lodzie

Stadion Zimowy przy ul. Zamkowej 4
05 10
Piłka nożna
godz. 15:00
Czarni II Sosnowiec - Bory Pietrzykowice

Mecz w ramach rozgrywek III ligi piłki nożnej kobiet

Kompleks Sportowy przy al. Mireckiego 31
05 10
Piłka nożna
godz. 15:00
AKS Górnik Niwka - KS Cyklon Rogoźnik

Mecz w ramach rozgrywek klasy okręgowej piłki nożnej

Kompleks Sportowy przy ul. Orląt Lwowskich 70
05 10
Piłka nożna
godz. 15:00
KS Górnik Sosnowiec - KS Giebło

Mecz w ramach rozgrywek klasy A piłki nożnej

Stadion piłkarski przy ul. Górników 81a
05 10
Siatkówka
godz. 17:00
Asotra MKS MOS Płomień - Poprad Stary Sącz

Mecz inauguracyjny sezonu 2019/2020 II ligi siatkówki kobiet

Hala Sportowa przy ul. Baczyńskiego 4
05 10
Piłka nożna
godz. 18:00
Zagłębie Sosnowiec - Sandecja Nowy Sącz

Mecz w ramach rozgrywek I ligi piłki nożnej mężczyzn

Kompleks Piłkarski przy ul. Kresowej 1
06 10
godz. 11:00
Trening z ambasadorkami Ewy Chodakowskiej

Treningi prowadzone przez ambasadorów Ewy Chodakowskiej oraz inne atrakcje, w tym: analiza składu ciała, porady dietetyczne, konkursy.

Hala Sportowa przy ul. Baczyńskiego 4
06 10
Piłka nożna
godz. 11:00
Zagłębie II Sosnowiec - MKS Górnik Wojkowice

Mecz w ramach rozgrywek klasy okręgowej piłi nożnej

Kompleks Piłkarski przy ul. Kresowej 1
06 10
Piłka ręczna
godz. 12:00
MUKS Zagłębie Sosnowiec -Jedynka Myślenice

Mecz w ramach rozgrywek II ligi piłki ręcznej mężczyzn

Hala Widowiskowo-Sportowa przy ul. Braci Mieroszewskich 91
06 10
Koszykówka
godz. 12:00
Zagłębie Sosnowiec - ISWJ Wisła

Mecz w ramach rozgrywek II ligi koszykówki kobiet

Hala Widowiskowo-Sportowa przy ul. Żeromskiego 4c
06 10
Piłka nożna
godz. 15:00
KS Czarni Sosnowiec - LUKS Płomień Niegowoniczki 2018

Mecz w ramach rozgrywek klasy B piłki nożnej

Kompleks Sportowy przy al. Mireckiego 31
06 10
Koszykówka
godz. 16:00
CTL Zagłębie Sosnowiec - ENEA AZS AJP II Gorzów Wielkopolski

Mecz w ramach rozgrywek I ligi koszykówki kobiet

Hala Widowiskowo-Sportowa przy ul. Żeromskiego 4c
10 10
Siatkówka
godz. 16:00
MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów

Mecz kontrolny przed rozpoczęciem sezonu rozgrywek Plusligi

Hala Widowiskowo-Sportowa przy ul. Żeromskiego 4c
10 10
Hokej na lodzie
godz. 19:00
Zagłębie Sosnowiec - Kadra U-23

Mecz w ramach rozgrywek PLH

Stadion Zimowy przy ul. Zamkowej 4
11 10
Siatkówka
godz. 11:45
MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów

Mecz kontrolny przed rozpoczęcie sezonu rozgrywek Plusligi

Hala Widowiskowo-Sportowa przy ul. Żeromskiego 4c
12 10
Piłka nożna
godz. 12:00
Czarni Sosnowiec - Medyk Konin

Mecz w ramach rozgrywek Ekstraligi piłki nożnej kobiet

Kompleks Sportowy przy al. Mireckiego 31
13 10
Hokej na lodzie
godz. 17:00
Zagłębie Sosnowiec - GKS Katowice

Mecz w ramach rozgrywek ekstraligi hokeja na lodzie

Stadion Zimowy przy ul. Zamkowej 4
15 10
Hokej na lodzie
godz. 18:00
Zagłębie Sosnowiec - Comarch Cracovia

Mecz w ramach rozgrywek Ekstraligi hokeja na lodzie

Stadion Zimowy przy ul. Zamkowej 4
18 10
godz. 11:00
III Integracyjne Zawody Bocci

Zawody integracyjne organizowane z inicjatywy Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 5 w Sosnowcu

Hala Widowiskowo-Sportowa przy ul. Żeromskiego 4c
18 10
godz. 13:00
I Miejski Turniej Gry w Bule Seniorów

Turniej organizowany pod patronatem Prezydenta Miasta Arkadiusza Chęcińskiego rozgrywany będzie w Parku Sieleckim

19 10
Tenis stołowy
godz. 10:00
XXVIII Grand Prix w tenisie stołowym - I turniej

I turniej w ramach XXVIII Grand Prix w tenisie stołowym, memoriał B. Pukieta 

Hala Sportowa przy ul. Baczyńskiego 4
19 10
Piłka nożna
godz. 15:00
KS Gornik Sosnowiec - UKS Przemsza Dąbrowa Górnicza

Mecz w ramach rozgrywek klasy A piłki nożnej

Stadion piłkarski przy ul. Górników 81a
19 10
Piłka nożna
godz. 15:00
AKS Górnik Niwka - MKS Siemianowiczanka

Mecz w ramach rozgrywek klasy okręgowej piłki nożnej

Kompleks Sportowy przy ul. Orląt Lwowskich 70
19 10
Koszykówka
godz. 17:00
Zagłębie Sosnowiec - Żorska Akademia Koszykówki

Mecz w ramach rozgrywek III ligi koszykówki mężczyzn

Hala Widowiskowo-Sportowa przy ul. Żeromskiego 4c
19 10
Siatkówka
godz. 17:00
Asotra MKS MOS Płomień - MKS Pogoń Proszowice

Mecz w ramach rozgrywek II ligi siatkówki kobiet

Hala Sportowa przy ul. Baczyńskiego 4
20 10
Piłka nożna
godz. 11:00
Zagłębie II Sosnowiec - LGKS 38 Podlesianka Katowice

Mecz w ramach klasy okręgowej piłki nożnej

Kompleks Piłkarski przy ul. Kresowej 1
22 10
Hokej na lodzie
godz. 18:00
Zagłębie Sosnowiec - KH Toruń

Mecz w ramach rozgrywek Ekstraligi hokeja na lodzie

Stadion Zimowy przy ul. Zamkowej 4
23 10
Siatkówka
godz. 19:00
Puchar Polski w Piłce Siatkowej Kobiet

Druga runda rozgrywek Pucharu Polski w Piłce Siatkowej Kobiet

Hala Sportowa przy ul. Baczyńskiego 4
26 10
Piłka nożna
godz. 18:00
Zagłębie Sosnowiec - Chojniczanka Chojnice

Mecz w ramach rozgrywek Fortuny I Ligi piłki nożnej mężczyzn

Kompleks Piłkarski przy ul. Kresowej 1
27 10
godz. 09:00
Półmaraton Jesienny i biegi towarzyszące

Kolejna edycja biegu na dystansie półmaratonu, 10 km, 5 km lub 5 km w NW.

Hala Sportowa przy ul. Baczyńskiego 4
27 10
godz. 15:00
IV Maraton Zumba od Serca

Trening sportowy połaczony z atrakcjami dla najmłodszych oraz zbiórką charytatywną

Hala Widowiskowo-Sportowa przy ul. Braci Mieroszewskich 91
27 10
Hokej na lodzie
godz. 17:00
Zagłębie Sosnowiec - Re-Plast Unia Oświęcim

Mecz w ramach rozgrywek Ekstraligi hokej na na lodzie

Stadion Zimowy przy ul. Zamkowej 4
strona: 1234567

Poleć znajomemu