Kalendarz wydarzeń

strona: 1234567
01 05
Piłka nożna
godz. 17:00
AKS Górnik Niwka - MKS Łazowianka - Wysoka Łazy

Mecz w ramach rozgrywek klasy okręgowej piłki nożnej mężczyzn

Kompleks Sportowy przy ul. Orląt Lwowskich 70
01 05
Piłka nożna
godz. 17:00
KS Górnik Sosnowiec - CKS Czeladź

Mecz w ramach rozgrywek klasy A piłki nożnej mężczyzn

Stadion piłkarski przy ul. Górników 81a
05 05
Hokej na lodzie
godz. 11:00
I Memoriał im. A. Nowaka w hokeju na lodzie

Turniej hokejowy im. A. Nowaka - hokeisty i trenera Zagłębia Sosnowiec dla zawodników roczników 2009,2010 i 2011

Stadion Zimowy przy ul. Zamkowej 4
05 05
Piłka nożna
godz. 11:00
Zagłębie II Sosnowiec - MKS Górnik Wojkowice

Mecz w ramach rozgrywek klasy okręgowej piłki nożnej mężczyzn

Kompleks Piłkarski przy ul. Kresowej 1
05 05
Piłka nożna
godz. 13:00
Czarni Sosnowiec - UKS SMS Łódź

Mecz w ramach rozgrywek Ekstraligi piłki nożnej kobiet

Kompleks Sportowy przy al. Mireckiego 31
05 05
godz. 14:00
Charytatywny Bieg dla Tymka / Festyn Rodzinny

Charytatywny bieg połaczony z festynem rodzinnym, których celem jest zebranie funduszy potrzebnych na leczenie małego Tymka

Kompleks Rekreacyjno-Sportowy przy ul. 3-go Maja 51
05 05
Piłka nożna
godz. 15:30
Zagłębie Sosnowiec - Śląsk Wrocław

Mecz w ramach rozgrywek Lotto Ekstraligi piłki nożnej mężczyzn

Kompleks Piłkarski przy ul. Kresowej 1
05 05
Piłka nożna
godz. 16:00
Czarni II Sosnowiec - AKS Mikołów

Mecz w ramach rozgrywek III ligi piłki nożnej kobiet

Kompleks Sportowy przy al. Mireckiego 31
11 05
godz. 06:00
Everest 2 w Sosnowcu / Everest Junior

Druga edycja imprezy pod nazwą "Everest w Sosnowcu" i pierwsza "Everest Junior".

Kompleks Rekreacyjno-Sportowy przy ul. 3-go Maja 51
11 05
Hokej na lodzie
godz. 08:00
Rozgrywki finałowe Mistrzostw Polski Amatorów w hokeju na lodzie Dywizji II

Finały rozgrywek w ramach Mistrzostw Polski Amatorów w hokeju na lodzie Dywizji II

Stadion Zimowy przy ul. Zamkowej 4
11 05
Piłka nożna
godz. 17:00
AKS Górnik Niwka - KS Cyklon Rogoźnik

Mecz w ramach rozgrywek klasy okręgowej piłki nożnej

Kompleks Sportowy przy ul. Orląt Lwowskich 70
12 05
Piłka nożna
godz. 11:00
Zagłębie II Sosnowiec - HKS Odra Miasteczko Śląskie

Mecz w ramach rozgrywek klasy okręgowej piłki nożnej

Kompleks Piłkarski przy ul. Kresowej 1
12 05
Piłka nożna
godz. 17:00
KS ZEW - UKS Sławków

Mecz klasy B piłki nożnej

Stadion Piłkarski przy ul. Gałczyńskiego 9
14 05
Piłka nożna
godz. 20:30
Zagłębie Sosnowiec - Korona Kielce

Mecz w ramach rozgrywek rundy finałowej Lotto Ekstraklasy

 

Kompleks Piłkarski przy ul. Kresowej 1
18 05
Piłka nożna
godz. 11:30
KS Górnik Sosnowiec - KS Giebło

Mecz w ramach rozgrywek klasy A piłki nożnej

Stadion piłkarski przy ul. Górników 81a
18 05
Piłka nożna
godz. 14:00
Czarni Sonowiec - UKS SMS Łódź

Mecz piłki nożnej w ramach rozgrywek Ekstraligi kobiet

Kompleks Sportowy przy al. Mireckiego 31
19 05
godz. 08:00
III Memoriał im. Janusza Nabrdalika

Trzecia edycja memoriału upamiętniającego postać wspinacza J. Nabrdalika organizowany w postaci biegu - półmaraton, bieg sprinterski, NW.

19 05
Piłka nożna
godz. 15:30
Czarni II Sosnowiec - Polonia Tychy

Mecz w ramach rozgrywek III ligi piłki nożnej kobiet

Kompleks Sportowy przy al. Mireckiego 31
Pokaż wydarzenia ze starszą datą
strona: 1234567

Poleć znajomemu