Kalendarz wydarzeń

strona: 1234567
03 04
Piłka nożna
godz. 20:30
Zagłębie Sosnowiec - Wisła Kraków

Mecz w ramach rozgrywek Lotto Ekstraklasy

Kompleks Piłkarski przy ul. Kresowej 1
06 04
godz. 11:00
Rowerowy kwiecień z radiem ZET

Akcja promująca aktywność rowerową, wyścigi między stacjami Sosnowieckiego Roweru Miejskiego

Kąpielisko Stawiki przy ul. Kresowej
06 04
Koszykówka
godz. 17:00
JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - Panattoni Europe Lider Pruszków

Mecz półfinałowy fazy play off I ligi koszykówki kobiet

Hala Widowiskowo-Sportowa przy ul. Żeromskiego 4c
06 04
Piłka nożna
godz. 17:00
AKS Górnik Niwka - Zagłębie II Sosnowiec

Mecz w ramach rozgrywek klasy okręgowej piłki noznej mężczyzn

Kompleks Sportowy przy ul. Orląt Lwowskich 70
06 04
Piłka nożna
godz. 17:00
KS Górnik Sosnowiec - LKS Skalniak Kroczyce

Mecz w ramach rozgrywek klasy A piłki możnej

Stadion piłkarski przy ul. Górników 81a
07 04
Piłka nożna
godz. 17:00
KS ZEW Sosnowiec - Jurajka SP Warta Zawiercie

Mecz w ramach rozgrywek klasy B piłki nożnej

Stadion Piłkarski przy ul. Gałczyńskiego 9
10 04
Koszykówka
godz. 18:00
Zagłębie Sosnowiec - MKS II Dąbrowa Górnicza

Mecz w ramach rozgrywek II ligi koszykówki mężczyzn

Hala Widowiskowo-Sportowa przy ul. Żeromskiego 4c
10 04
Piłka ręczna
godz. 18:30
MUKS Zagłębie Sosnowiec - SPR Orzeł Przeworsk

Mecz w ramach rozgrywek II ligi piłki ręcznej mężczyzn

Hala Widowiskowo-Sportowa przy ul. Braci Mieroszewskich 91
13 04
Szermierka
godz. 11:00
Międzynarodowy Turniej w szabli dziewcząt i chłopców. Puchar Zagłębia. IV Memoriał Rafała Sznajdera

Czwarta edycja turnieju upamiętniającego postać utytułowanego szermierza - Rafała Sznajdera

Hala Widowiskowo-Sportowa przy ul. Żeromskiego 4c
13 04
Piłka nożna
godz. 13:00
Zagłębie II Sosnowiec - LKS Źródło Kromołów

Mecz w ramach rozgrywek ligi okręgowej piłki nożnej

Kompleks Piłkarski przy ul. Kresowej 1
13 04
Piłka nożna
godz. 17:00
Czarni II Sosnowiec - Polonia Poraj

Mecz w ramach rozgrywek III ligi piłki nożnej kobiet

Kompleks Sportowy przy al. Mireckiego 31
13 04
Piłka nożna
godz. 18:00
Zagłębie Sosnowiec - Wisła Płock

Mecz w ramach rozgrywek Lotto Ekstraklasy

Kompleks Piłkarski przy ul. Kresowej 1
13 04
Piłka ręczna
godz. 18:00
MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec - Buskowianka Busko Zdrój

Mecz w ramach rozgrywek II ligi piłki ręcznej mężczyzn

Hala Widowiskowo-Sportowa przy ul. Braci Mieroszewskich 91
14 04
Piłka nożna
godz. 13:00
Czarni Sosnowiec - UKS SMS Łódź

Mecz w ramach rozgrywek Ekstraligi piłki nożnej kobiet

Kompleks Sportowy przy al. Mireckiego 31
20 04
Piłka nożna
godz. 13:00
AKS Górnik Niwka - SKS Łagisza

Mecz w ramach rozgrywek klasy okręgowej piłki nożnej

Kompleks Sportowy przy ul. Orląt Lwowskich 70
20 04
Piłka nożna
godz. 13:00
KS Górnik Sosnowiec - KS Gminy Psary

Mecz w ramach rozgrywek klasy A piłki nożnej

Stadion piłkarski przy ul. Górników 81a
24 04
Piłka nożna
godz. 16:00
Czarni Sosnowiec - Polonia Poznań

Mecz w ramach Ekstraligi piłki nożnej kobiet

Kompleks Sportowy przy al. Mireckiego 31
25 04
Hokej na lodzie
godz. 13:00
Mistrzostwa Polski Amatorów Diwizji I w hokeju na lodzie

Mistrzostwa Polski Amatorów w hokeju na lodzie. W czwartek i piętek - mecze grupowe, w sobotę półfinały, w niedzielę rozgrywki finałowe.

Stadion Zimowy przy ul. Zamkowej 4
28 04
Piłka nożna
godz. 11:00
Zagłębie II Sosnowiec - LKS Orzeł Miedary

Mecz w ramach rozgrywek klasy okręgowej piłki noznej mężczyzn

Kompleks Piłkarski przy ul. Kresowej 1
28 04
Piłka nożna
godz. 17:00
KS ZEW - KS Mydlice dąbrowa Górnicza

Mecz w ramach rozgrywek klasy B piłki nożnej

Stadion Piłkarski przy ul. Gałczyńskiego 9
strona: 1234567

Poleć znajomemu