Kalendarz wydarzeń

strona: 1234567
02 03
Tenis stołowy
godz. 10:00
Finał XXVII Grand Prix Sosnowca w tenisie stołowym

Finał XXVII Grand Prix Sosnowca - memoriał Bernadra Pukieta w tenisie stołowym

Hala Sportowa przy ul. Baczyńskiego 4
02 03
Piłka nożna
godz. 15:30
Zagłębie Sosnowiec - Korona Kielce

mecz w ramach rozgrywek Lotto Ekstraklasy

Kompleks Piłkarski przy ul. Kresowej 1
02 03
Koszykówka
godz. 18:00
Zagłębie Sosnowiec - AZS Częstochowa

Mecz w ramach rozgrywek II ligi koszykówki mężczyzn

Hala Widowiskowo-Sportowa przy ul. Żeromskiego 4c
03 03
godz. 11:00
Tropem Wilczym - Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Bieg uliczny organizowany ku pamięci Żołnierzy Wyklętych

03 03
godz. 13:00
Półmaraton "18 dni do wiosny" wraz z biegami towarzyszącymi

Półmaraton "18 dni do wiosny" wraz z biegami towarzyszącymi

03 03
Koszykówka
godz. 18:00
JAS FBG Zagłębie Sosnowiec - Olipmia Wodzisław Śląski

Mecz w ramach rozgrywek I ligi koszykówki kobiet

Hala Widowiskowo-Sportowa przy ul. Żeromskiego 4c
07 03
Piłka ręczna
godz. 19:00
MUKS Zagłębie Sosnowiec - Stal II Mielec

Mecz w ramach rozgrywek II ligi piłki ręcznej

Hala Widowiskowo-Sportowa przy ul. Braci Mieroszewskich 91
09 03
godz. 09:00
Zawody Wspinaczkowe o Puchar Prezydenta Miasta Sosnowca

"Wspinaczkowa Fiesta nad Brynicą" czyli Zawody Wspinaczkowe o Puchar Prezydenta Miasta Sosnowca organizowane w Poziom450

09 03
Piłka nożna
godz. 11:00
Czarni II Sosnowiec - Gwarek Ornotowice

Mecz w ramach w rozgrywek III Ligi piłki nożnej kobiet

Kompleks Sportowy przy al. Mireckiego 31
09 03
Siatkówka
godz. 16:00
Asotra MKS MOS Płomień - KS Olimpia Jawor

Mecz w ramach rozgrywek II etapu fazy play-off o awans do turnieju półfinałowego

Hala Sportowa przy ul. Baczyńskiego 4
09 03
Koszykówka
godz. 17:00
JAS FBG Zagłębie Sosnowiec - Grot Tomiq Pabianice

Mecz w ramach rozgrywek I ligi koszykówki kobiet - początek rozgrywek play-off

Hala Widowiskowo-Sportowa przy ul. Żeromskiego 4c
10 03
Siatkówka
godz. 16:00
Asotra MKS MOS Płomień - KS Olimpia Jawor

Mecz w ramach rozgrywek II etapu fazy play-off o awans do turnieju półfinałowego

Hala Sportowa przy ul. Baczyńskiego 4
23 03
godz. 08:00
World Dance 2019

Międzynarodowy Turniej Tańca Nowoczesnego - World Dance 2019

Hala Widowiskowo-Sportowa przy ul. Braci Mieroszewskich 91
23 03
Piłka nożna
godz. 10:00
VII Halowy Turniej Oldbojów w piłce nożnej

VII Halowy Turniej Oldbojów w piłce nożnej z udziałem i pod patronatem gwiazd - Jozefa Gałeczki i Zbigniewa Mygi

Hala Widowiskowo-Sportowa przy ul. Żeromskiego 4c
23 03
Hokej na lodzie
godz. 14:00
Mistrzostwa Sosnowca Amatorów w hokeju na lodzie

Mistrzostwa Sosnowca Amatorów w hokeju na lodzie

Stadion Zimowy przy ul. Zamkowej 4
23 03
Piłka nożna
godz. 15:30
AKS Górnik Niwka - LKS Sokół Orzech

Mecz piłki noznej w ramach rozgrywek klasy okręgowej

Kompleks Sportowy przy ul. Orląt Lwowskich 70
23 03
Piłka nożna
godz. 15:30
KS Gornik Sosnowiec - KS Unia Ząbkowice

Mecz piłki nożnej w ramach rozgrywek Klasy A

Stadion Piłkarski przy ul. Hubala Dobrzańskiego 99a
23 03
Koszykówka
godz. 17:00
JAS FBG Zagłębie Sosnowiec - Mon-Pol Płock

Mecz w ramach rozgrywek play-off I Ligi koszykówki kobiet

Hala Widowiskowo-Sportowa przy ul. Żeromskiego 4c
27 03
Koszykówka
godz. 18:30
Zagłębie Sosnowiec - MKS II Dąbrowa Górnicza

Mecz w ramach rozgrywek II Ligi mężczyzn

Hala Widowiskowo-Sportowa przy ul. Żeromskiego 4c
29 03
Pływanie
godz. 15:00
I Sosnowiecki 24-godzinny Maraton Pływacki

I Sosnowiecki 24-godzinny Maraton Pływacki organizowany w formie sztafety

Pływalnia Kryta i Siłownia przy ul. Żeromskiego 4d
31 03
godz. 11:00
6. Harpagańska Dycha

6. Harpagańska Dycha - bieg na dystansie 10 km i Nordic Walking na dystansie 6 km

Kompleks Sportowy przy al. Mireckiego 31
31 03
Piłka nożna
godz. 11:00
Zagłębie II Sosnowiec - LKS Tęcza Błędów

Mecz piłki nożnej w ramach rozgrywek klasy okręgowej

Kompleks Piłkarski przy ul. Kresowej 1
31 03
Piłka nożna
godz. 11:00
Czarni II Sosnowiec - MTS Knurów

Mecz w ramach rozgrywek III ligi piłki nożnej kobiet

Kompleks Sportowy przy al. Mireckiego 31
31 03
Hokej na lodzie
godz. 16:00
Mecz charytatywny "Gramy dla Tobiasza"

Mecz organizowany w celu zebrania funduszy na rehabilitację wychowanka Zagłębia Tobiasza Bernata. Mecz rozegrany zostanie pomiędzy Hokejową Reprezentacją Artystów Polskich wspieraną przez Stowarzyszenie Zawodników Hokeja na Lodzie a drużyną Zagłębia Sosnowiec.

Stadion Zimowy przy ul. Zamkowej 4
strona: 1234567

Poleć znajomemu