Kalendarz wydarzeń

strona: 1234567
01 02
Hokej na lodzie
godz. 19:00
Zagłębie Sosnowiec - Unia Oświęcim

Mecz w ramach rozgrywek Ekstraligi mężczyzn w hokeju na lodzie

Stadion Zimowy przy ul. Zamkowej 4
02 02
Narciarstwo
godz. 08:30
Puchar Sosnowca w Narciarstwie Alpejskim

Zawody w kategorii OPEN oraz w kategorii Przedszkolaki

Kompleks Rekreacyjno-Sportowy przy ul. 3-go Maja 51
02 02
Piłka nożna
godz. 15:30
Zagłębie Sosnowiec - Korona Kielce

Mecz w ramach rozgrywek Lotto Ekstraklasy

Kompleks Piłkarski przy ul. Kresowej 1
02 02
Koszykówka
godz. 16:00
Zagłębie Sosnowiec - MUKS 1811 Unia Tarnów

Mecz w ramach rozgrywek II ligi koszykówki mężczyzn

Hala Widowiskowo-Sportowa przy ul. Żeromskiego 4c
03 02
Piłka nożna
godz. 09:30
XXIV Memoriał im. W. Mazura

Turniej drużyn piłkarskich rocznika 2004

Hala Widowiskowo-Sportowa przy ul. Żeromskiego 4c
03 02
Piłka nożna
godz. 13:00
Zagłębie Sosnowiec - ŁKS Łódź

mecz sparingowy pierwszej drużyny Zagłębia Sosnowiec

Kompleks Piłkarski przy ul. Kresowej 1
07 02
Siatkówka
godz. 19:30
Asotra MKS MOS Płomień Sosnowiec - IV KPKS Halemb Ruda Śląska

Mecz w ramach rozgrywek I rundy fazy play-off II ligi siatkówki kobiet

Hala Sportowa przy ul. Baczyńskiego 4
08 02
godz. 09:00
II Sosnowiec Winter Cup 2019

Międzynarodowy Turniej Gimnastyki Artystycznej

Hala Widowiskowo-Sportowa przy ul. Żeromskiego 4c
09 02
Tenis stołowy
godz. 10:00
Turniej XXVII Grand Prix Sosnowca w tenisie stołowym

Turniej w ramach Memoriału im. B. Pukieta w tenisie stołowym

Hala Sportowa przy ul. Baczyńskiego 4
09 02
Piłka ręczna
godz. 18:30
MUKS Zagłębie Sosnowiec - SMS II Kielce

Mecz w ramach II ligi piłki ręcznej mężczyzn

Hala Widowiskowo-Sportowa przy ul. Braci Mieroszewskich 91
16 02
Siatkówka
godz. 16:00
Asotra MKS MOS Płomień Sosnowiec - MGLKS Sobieski Oława

mecz w ramach rozgrywek II ligi piłki siatkowej kobiet - I runda play-off

Hala Sportowa przy ul. Baczyńskiego 4
16 02
Piłka nożna
godz. 18:00
Zagłębie Sosnowiec - Arka Gdynia

mecz w ramah rozgrywek Lotto Ekstraklasy

Kompleks Piłkarski przy ul. Kresowej 1
17 02
Siatkówka
godz. 12:00
Asotra MKS MOS Płomień Sosnowiec - MGLKS Sobieski Oława

mecz w ramach rozgrywek II ligi piłki siatkowej kobiet - I runda play off

Hala Sportowa przy ul. Baczyńskiego 4
17 02
Hokej na lodzie
godz. 17:00
Zagłębie Sosnowiec - Orlik Opole

mecz w ramach rozgrywek PHL - baraż o utrzymanie

Stadion Zimowy przy ul. Zamkowej 4
strona: 1234567

Poleć znajomemu