Kalendarz wydarzeń

strona: 1234567
02 10
Hokej na lodzie
godz. 19:00
Zagłębie Sosnowiec - MH Automatyka Gdańsk

mecz w ramach rozgrywek PHL

Stadion Zimowy przy ul. Zamkowej 4
06 10
Siatkówka
godz. 17:00
Asotra MKS MOS Płomień Sosnowiec – TKS EKOBET Tychy

mecz w ramach rozgrywek II ligi kobiet

Hala Sportowa przy ul. Baczyńskiego 4
06 10
Koszykówka
godz. 17:00
Zagłębie Sosnowiec - MKS II Dąbrowa Górnicza

mecz w ramach rozgrywek II ligi

Hala Widowiskowo-Sportowa przy ul. Żeromskiego 4c
06 10
Piłka ręczna
godz. 18:00
MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec - MOSiR Bochnia

mecz w ramach rozgrywek II ligi

Hala Widowiskowo-Sportowa przy ul. Braci Mieroszewskich 91
12 10
Hokej na lodzie
godz. 19:00
Zagłębie Sosnowiec - GKS Tychy

mecz w ramach rozgrywek PHL

Stadion Zimowy przy ul. Zamkowej 4
13 10
Piłka nożna
godz. 12:00
KS Górnik Sosnowiec – Ostoja Żelisławice

mecz w ramach rozgrywek klasy A

Stadion piłkarski przy ul. Braci Mieroszewskich
14 10
Piłka nożna
godz. 11:00
AKS Górnik Niwka Sosnowiec - Drama Zbrosławice

mecz w ramach rozgrywek klasy okręgowej

Kompleks Sportowy przy ul. Orląt Lwowskich 70
14 10
Piłka nożna
godz. 11:00
Zagłębie II Sosnowiec - Silesia Miechowice

mecz w ramach rozgrywek klasy okręgowej

Kompleks Sportowy przy ul. Orląt Lwowskich 70
14 10
Koszykówka
godz. 16:00
JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski

mecz w ramach rozgrywek 1 ligi kobiet

Hala Widowiskowo-Sportowa przy ul. Żeromskiego 4c
19 10
Piłka ręczna
godz. 19:30
MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec - MOSM Bytom

mecz w ramach rozgrywek II ligi

Hala Widowiskowo-Sportowa przy ul. Braci Mieroszewskich 91
20 10
Piłka nożna
godz. 11:00
KKS Czarni Sosnowiec - GKS Katowice

mecz w ramach rozgrywek Ekstraligi kobiet

Kompleks Sportowy przy al. Mireckiego 31
20 10
Piłka nożna
godz. 15:30
Zagłębie Sosnowiec - Miedź Legnica

mecz w ramach rozgrywek Lotto Ekstraklasy

Kompleks Piłkarski przy ul. Kresowej 1
20 10
Piłka nożna
godz. 16:00
AKS Górnik Niwka Sosnowiec - MKS Siemianowiczanka

mecz w ramach rozgrywek klasy okręgowej

Kompleks Sportowy przy ul. Orląt Lwowskich 70
21 10
Piłka nożna
godz. 15:00
KS Zew Sosnowiec - LKS Promień Strzemieszyce

mecz w ramach rozgrywek klasy B

Stadion Piłkarski przy ul. Gałczyńskiego 9
21 10
Hokej na lodzie
godz. 17:00
Zagłębie Sosnowiec - KH Energa Toruń

mecz w ramach rozgrywek PHL

Stadion Zimowy przy ul. Zamkowej 4
27 10
Piłka nożna
godz. 11:00
Zagłębie II Sosnowiec - JSP Szczakowianka

mecz w ramach rozgrywek klasy okręgowej

Kompleks Piłkarski przy ul. Kresowej 1
27 10
Koszykówka
godz. 16:00
Zagłębie Sosnowiec - KK Polonia Bytom

mecz w ramach II ligi mężczyzn 

Hala Widowiskowo-Sportowa przy ul. Żeromskiego 4c
27 10
Siatkówka
godz. 17:00
Asotra MKS MOS Płomień Sosnowiec – MKS Polonia Świdnica

mecz w ramach rozgrywek II ligi

Hala Sportowa przy ul. Baczyńskiego 4
28 10
Piłka nożna
godz. 14:30
AKS Górnik Niwka Sosnowiec - HKS Odra Miasteczko Śląskie

mecz w ramach rozgrywek klasy okręgowej

Kompleks Sportowy przy ul. Orląt Lwowskich 70
28 10
Koszykówka
godz. 16:00
JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra

mecz w ramach 1 ligi kobiet 

Hala Widowiskowo-Sportowa przy ul. Żeromskiego 4c
29 10
Siatkówka
godz. 19:00
MKS Będzin - Jastrzębski Węgiel

mecz w ramach rozgrywek Plusligi

Hala Widowiskowo-Sportowa przy ul. Żeromskiego 4c
31 10
Hokej na lodzie
godz. 19:00
Zagłębie Sosnowiec - Kadra PZHL

mecz w ramach rozgrywek PHL

Stadion Zimowy przy ul. Zamkowej 4
strona: 1234567

Poleć znajomemu