Kalendarz wydarzeń

strona: 1234567
04 04
Piłka ręczna
godz. 19:00
MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec - SPR Grunwald Ruda Śląska

mecz w ramach rozgrywek II ligi

Hala Widowiskowo-Sportowa przy ul. Braci Mieroszewskich 91
07 04
Piłka nożna
godz. 13:00
KKS Czarni II Sosnowiec - KKS Polonia Tychy

Mecz w ramach III ligi kobiet

Kompleks Sportowy przy al. Mireckiego 31
07 04
Piłka nożna
godz. 17:00
KS Górnik Niwka Sosnowiec - KS Unia Ząbkowice

Mecz w ramach A klasy

Stadion Piłkarski przy ul. Górników 81a

07 04
Piłka nożna
godz. 17:00
AKS Niwka Sosnowiec - KS Niwy Brudzowice

Mecz w ramach A klasy

Kompleks Sportowy przy ul. Orląt Lwowskich 70
08 04
Piłka nożna
godz. 17:00
KS ZEW Sosnowiec - KS Preczów

Mecz w ramach B klasy

Stadion Piłkarski przy ul. Gałczyńskiego 9
08 04
Piłka nożna
godz. 17:45
Zagłębie Sosnowiec - Odra Opole

mecz w ramach rozgrywek Nice 1 ligi

Kompleks Piłkarski przy ul. Kresowej 1
11 04
Piłka nożna
godz. 19:00
Zagłębie Sosnowiec – Raków Częstochowa

mecz w ramach rozgrywek Nice 1 ligi

Kompleks Piłkarski przy ul. Kresowej 1
13 04
XVI Sosnowiecka Olimpiada Sportowa dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnej ruchowo
Hala Widowiskowo-Sportowa przy ul. Żeromskiego 4c
14 04
Piłka nożna
godz. 11:00
KKS Czarni Sosnowiec - AZS PSW Biała Podlaska

Mecz w ramach ekstraligi kobiet

Kompleks Sportowy przy al. Mireckiego 31
18 04
Piłka ręczna
godz. 19:00
MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec - HLB Buskowianka

Mecz w ramach II ligi

Hala Widowiskowo-Sportowa przy ul. Braci Mieroszewskich 91
21 04
Piłka nożna
godz. 17:00
KS Górnik Niwka Sosnowiec - LKS Iskra Psary

Mecz w ramach A klasy

Stadion Piłkarski przy ul. Górników 81a

21 04
Piłka nożna
godz. 17:00
AKS Niwka Sosnowiec - KS Orzeł Dąbie

Mecz w ramach A klasy

Kompleks Sportowy przy ul. Orląt Lwowskich 70
22 04
Piłka nożna
godz. 13:00
KKS Czarni II Sosnowiec - TS ROW II Rybnik Sp. z o.o.

Mecz w ramach III ligi kobiet

Kompleks Sportowy przy al. Mireckiego 31
22 04
Piłka nożna
godz. 17:00
KS ZEW Sosnowiec - KS Wysoka

Mecz w ramach B klasy

Stadion Piłkarski przy ul. Gałczyńskiego 9
22 04
Siatkówka
godz. 17:00
MKS Będzin - Łuczniczka Bydgoszcz

Mecz w ramach rozgrywek PlusLigi

Hala Widowiskowo-Sportowa przy ul. Żeromskiego 4c
23 04
Siatkówka
godz. 18:00
MKS Będzin - Łuczniczka Bydgoszcz

Mecz w ramach rozgrywek PlusLigi

Hala Widowiskowo-Sportowa przy ul. Żeromskiego 4c
25 04
Piłka nożna
godz. 16:00
KKS Czarni Sosnowiec - TS Mitech Żywiec

Mecz w ramach ekstraligi kobiet

Kompleks Sportowy przy al. Mireckiego 31
28 04
Piłka nożna
godz. 11:00
KKS Czarni Sosnowiec - Olimpia Szczecin

mecz półfinałowy Pucharu Polski

Kompleks Sportowy przy al. Mireckiego 31
28 04
Piłka nożna
godz. 15:30
Zagłębie Sosnowiec - Stal Mielec

mecz w ramach rozgrywek Nice 1 ligi

Kompleks Piłkarski przy ul. Kresowej 1
strona: 1234567

Poleć znajomemu