Kalendarz wydarzeń

strona: 1234567
03 03
Siatkówka
godz. 17:00
Asotra MKS MOS Płomień Sosnowiec – UKS Szóstka Mielec

mecz w ramach rozgrywek II ligi

Hala Sportowa przy ul. Baczyńskiego 4
04 03
Siatkówka
godz. 20:00
MKS Będzin - Dafi Społem Kielce
mecz w ramach rozgrywek PlusLigi
Hala Widowiskowo-Sportowa przy ul. Żeromskiego 4c
09 03
Piłka nożna
godz. 19:00
Zagłębie Sosnowiec – Miedź Legnica

mecz w ramach rozgrywek Nice 1 ligi

Kompleks Piłkarski przy ul. Kresowej 1
10 03
Hokej na lodzie
godz. 18:00
HK Zagłębie Sosnowiec - Nesta Mires Toruń

finał paly-off I Iigi hokeja na lodzie

 

Stadion Zimowy przy ul. Zamkowej 4
10 03
Siatkówka
godz. 18:00
MKS Będzin - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

mecz w ramach rozgrywek PlusLigi

Hala Widowiskowo-Sportowa przy ul. Żeromskiego 4c
11 03
Hokej na lodzie
godz. 17:00
HK Zagłębie Sosnowiec - Nesta Mires Toruń

finał play-off I ligi hokeja na lodzie

 

Stadion Zimowy przy ul. Zamkowej 4
11 03
Koszykówka
godz. 18:00
Zagłębie Sosnowiec - Pogoń Ruda Śląska

mecz w ramach rozgrywek II ligi koszykówki

Hala Widowiskowo-Sportowa przy ul. Żeromskiego 4c
17 03
Koszykówka
godz. 13:00
Zagłębie Sosnowiec - Wisła Kraków

mecz w ramach rozgrywek II ligi koszykówki mężczyzn

Hala Widowiskowo-Sportowa przy ul. Żeromskiego 4c
17 03
Koszykówka
godz. 17:00
KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - Wisła CanPack Kraków

mecz w ramach rozgrywek Energa Basket Ligi Kobiet

Hala Widowiskowo-Sportowa przy ul. Żeromskiego 4c
18 03
Tenis stołowy
godz. 09:00
78 Indywidualne Mistrzostwa Śląska Seniorek i Seniorów w Tenisie Stołowym

Turniej tenisa stołowego organizowany przez Uczniowski Klub Sportowy "Huragan" Sosnowiec oraz Śląski Związek Tenisa Stołowego. 

Hala Sportowa przy ul. Baczyńskiego 4
23 03
Piłka nożna
godz. 13:00
Zagłębie Sosnowiec - Radomiak Radom

mecz sparingowy pierwszej drużyny Zagłebia Sosnowiec

Kompleks Piłkarski przy ul. Kresowej 1
24 03
Piłka nożna
godz. 11:30
KS Górnik Sosnowiec - LKS Zgoda Byczyna

Mecz w ramach rozgrywek A klasy - Stadion Piłkarski przy ul. Górników 81 a

24 03
Piłka nożna
godz. 15:30
AKS Górnik Niwska Sosnowiec - MKS Sławków

Mecz w ramach rozgrywek A klasy

Kompleks Sportowy przy ul. Orląt Lwowskich 70
24 03
Koszykówka
godz. 17:00
JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - PGE MKK Siedlce

mecz w ramach rozgrywek Energa Basket Ligi Kobiet

Hala Widowiskowo-Sportowa przy ul. Żeromskiego 4c
24 03
Siatkówka
godz. 18:00
MKS MOS Płomień Sosnowiec - MKS SAN - Pajda Jarosław

Mecz w ramach rozgrywek II ligi kobiet

Hala Sportowa przy ul. Baczyńskiego 4
25 03
Tenis stołowy
godz. 10:00
Finał XXVI Grand Prix Sosnowca w Tenisie Stołowym - Memoriał Bernarda Pukieta

Turniej organizowany przez Uczniowski Klub Sportowy "Huragan" Sosnowiec

Hala Sportowa przy ul. Baczyńskiego 4
25 03
Siatkówka
godz. 18:00
MKS Będzin - Aluron Virtu Warta Zawiercie

mecz w ramach rozgrywek PlusLigi

Hala Widowiskowo-Sportowa przy ul. Żeromskiego 4c
Pokaż wydarzenia ze starszą datą
31 03
Piłka nożna
godz. 13:00
Zagłębie II Sosnowiec - Piast Ożarowice

mecz w ramach rozgrywek klasy okręgowej

Kompleks Piłkarski przy ul. Kresowej 1
strona: 1234567

Poleć znajomemu