Kalendarz wydarzeń

strona: 1234567
02 02
godz. 10:00
Międzynarodowe Zawody Gimnastyki Artystycznej "Sosnowiec Winter Cup 2018"

Zawody odbywać się będą w dniach od 2 do 4 lutego 2018 roku na terenie Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Żeromskiego 9

Program:
piątek, 2 lutego 2018 roku - godz. 10.30 - 14.00
zawodniczki kategorii C

sobota, 3 lutego 2018 roku, godz. 10.00 - 21.00
godz. 14.00 - uroczyste otwarcie zawodów
zawodniczki kategorii A i B 2013-2010
zawodniczki kategorii A i B 2009 i starsze

niedziela, 4 lutego 2018 roku, godz. 10.00 - 18.00
zawodniczki kategorii A i B 2009-2007
zawodniczki kategorii A i B 2006-2002
godz. 17.30 - uroczyste zakończenie zawodów

 

Hala Widowiskowo-Sportowa przy ul. Żeromskiego 4c
06 02
Piłka nożna
godz. 12:00
Zagłębie Sosnowiec – TSV 1860 Monachium

mecz sparingowy pierwszej drużyny Zagłębia Sosnowiec, który rozegrany zostanie podczas zgrupawania w hiszpańskim mieście Alicante.

Kompleks Piłkarski przy ul. Kresowej 1
10 02
Piłka nożna
godz. 10:00
54 Turniej Piłkarski Juniorów Młodszych o Puchar Prezydenta Miasta Sosnowca

W turnieju udział wezmą następujące drużyny (rocznik 2003):
-MUKP Dąbrowa Górnicza
-Sarmacja Będzin
-Orbita Bukowno
-Akademia Górnik Zabrze
-UKS Ruch Chorzów
-Zagłębie Sosnowiec

Hala Widowiskowo-Sportowa przy ul. Żeromskiego 4c
10 02
Hokej na lodzie
godz. 18:00
HK Zagłębie Sosnowiec - Academy 1928 KTH

mecz w ramach rozgrywek I ligi hokeja na lodzie

Stadion Zimowy przy ul. Zamkowej 4
10 02
godz. 21:30
I Obóz zimowy PTSE - w drodze na Everest

Wydarzenie, którego organizatorem jest Polskie Towarzystwo Sportów Ekstremalnych. Szczegóły: https://www.facebook.com/events/1559312674185008/  

11 02
Siatkówka
godz. 14:45
MKS Będzin - GKS Katowice

mecz w ramach rozgrywek PlusLigi

Hala Widowiskowo-Sportowa przy ul. Żeromskiego 4c
11 02
Hokej na lodzie
godz. 17:00
HK Zagłębie Sosnowiec - Academy 1928 KTH

mecz w ramach rozgrywek I ligi hokeja na lodzie

Stadion Zimowy przy ul. Zamkowej 4
17 02
Siatkówka
godz. 18:00
MKS Będzin - Trefl Gdańsk

mecz w ramach rozgrywek PlusLigi

Hala Widowiskowo-Sportowa przy ul. Żeromskiego 4c
17 02
Piłka ręczna
godz. 20:00
MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec - MKKS Gloria Katowice

Mecz w ramach II ligi

Hala Widowiskowo-Sportowa przy ul. Braci Mieroszewskich 91
18 02
Koszykówka
godz. 16:00
Zagłębie Sosnowiec – MKKS Rybnik

mecz w ramach rozgrywek 2 ligi mężczyzn

Hala Widowiskowo-Sportowa przy ul. Żeromskiego 4c
Pokaż wydarzenia ze starszą datą
21 02
Koszykówka
godz. 18:00
JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin

mecz w ramach rozgrywek Energa Basket Ligi Kobiet

Hala Widowiskowo-Sportowa przy ul. Żeromskiego 4c
24 02
Piłka nożna
godz. 11:00
VI Halowy Turniej Oldbojów w Piłce Nożnej Gwiazd Zagłębia im. Włodzimierza Śpiewaka

W turnieju udział wezmą drużyny: Przeworno-Dolny Śląsk, Bielskie Orły, MOS Kielce, Hetman Włoszczowa, Warta Zawiercie oraz gospodarz Zagłębie Sosnowiec.

Hala Widowiskowo-Sportowa przy ul. Żeromskiego 4c
24 02
Piłka nożna
godz. 12:00
Zagłębie Sosnowiec – GKS Bełchatów

mecz sparingowy pierwszej drużyny Zagłebia Sosnowiec

Kompleks Piłkarski przy ul. Kresowej 1
24 02
Piłka nożna
godz. 17:00
KKS Czarni Sosnowiec - Medyk Konin

Mecz ćwierćfinałowy Pucharu Polski. Spotkanie rozegrane zostanie na terenie Kompleksu Piłkarskiego przy ul. Kresowej 1 - boisko ze sztuczną nawierzchnią

Kompleks Piłkarski przy ul. Kresowej 1
24 02
Koszykówka
godz. 18:00
JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp.

mecz w ramach rozgrywek Energa Basket Ligi Kobiet

Hala Widowiskowo-Sportowa przy ul. Żeromskiego 4c
25 02
Tenis stołowy
godz. 10:00
XXVI Grand Prix Sosnowca w Tenisie Stołowym – Memoriał Bernarda Pukieta

Tuurniej organizowany przez Uczniowski Klub Sportowy "Huragan" Sosnowiec

Hala Sportowa przy ul. Baczyńskiego 4
strona: 1234567

Poleć znajomemu