Kalendarz wydarzeń

strona: 1234567
06 01
Siatkówka
godz. 18:00
MKS Będzin - Cuprum Lubin

mecz w ramach rozgrywek Plus Ligi.

Hala Widowiskowo-Sportowa przy ul. Żeromskiego 4c
07 01
Koszykówka
godz. 13:00
Zagłębie Sosnowiec – MCKiS Jaworzno

mecz w ramach rozgrywek II ligi mężczyzn

Hala Widowiskowo-Sportowa przy ul. Żeromskiego 4c
07 01
Koszykówka
godz. 17:00
JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - Energa Katarzynki Toruń

mecz w ramach rozgrywek Basket Ligi Kobiet

Hala Widowiskowo-Sportowa przy ul. Żeromskiego 4c
13 01
Koszykówka
godz. 17:00
Zagłębie Sosnowiec – KŚ AZS Gliwice

mecz w ramach rozgrywek II ligi mężczyzn

Hala Widowiskowo-Sportowa przy ul. Żeromskiego 4c
13 01
Siatkówka
godz. 17:00
Astora MKS MOS Płomień Sosnowiec – STS Sandecja Nowy Sącz

mecz w ramach rozgrywek II ligi kobiet

Hala Sportowa przy ul. Baczyńskiego 4
14 01
Piłka nożna
godz. 09:30
XXIII Memoriał Włodzimierza Mazura

W tegorocznej edycji wezmą udział drużyny rocznika 2003 i młodsi: Zagłębie Sosnowiec, Legia Warszawa, BKS Bielsko-Biała, Olimpia Elbląg, Piast Gliwice,  Beskid Andrychów.

 

Hala Widowiskowo-Sportowa przy ul. Żeromskiego 4c
17 01
Piłka nożna
godz. 14:00
Zagłębie Sosnowiec – Cracovia Kraków

mecz sparingowy pierwszej drużyny Zagłębia Sosnowiec

Kompleks Piłkarski przy ul. Kresowej 1
19 01
Piłka ręczna
godz. 18:00
MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec - UKS Krakowiak Kraków

Mecz w ramach rozgrywek II ligi

Hala Widowiskowo-Sportowa przy ul. Braci Mieroszewskich 91
20 01
Siatkówka
godz. 18:00
MKS Będzin - Łuczniczka Bydgoszcz

mecz w ramach rozgrywek Plus Ligi

Hala Widowiskowo-Sportowa przy ul. Żeromskiego 4c
20 01
Hokej na lodzie
godz. 18:00
HK Zagłębie Sosnowiec - UKH Dębica

mecz w ramach rozgrywek I ligi

Stadion Zimowy przy ul. Zamkowej 4
21 01
Piłka nożna
godz. 08:30
Noworoczny Turniej Piłki Nożnej Halowej pod Patronatem Prezydenta Miasta Sosnowca
Hala Widowiskowo-Sportowa przy ul. Braci Mieroszewskich 91
21 01
Piłka nożna
godz. 09:00
Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Prezesa Klubu AKS Górnik Niwka Sosnowiec

W turnieju wezmą udział drużyny rocznika 2007: MKS Zaborze Zabrze, Akademia 2012 Jaworzno, Czarni Sosnowiec, Sarmacja Będzin, Salos Dąbrowa Górnicza, KS Zew Sosnowiec, Górnik Piaski oraz gospodarz turnieju AKS Górnik Niwka Sosnowiec

Kompleks Sportowy przy ul. Orląt Lwowskich 70
21 01
Koszykówka
godz. 16:00
Zagłębie Sosnowiec – Daas Basket Hills Bielsko-Biała

mecz w ramach rozgrywek II ligi

Hala Widowiskowo-Sportowa przy ul. Żeromskiego 4c
21 01
Hokej na lodzie
godz. 17:00
HK Zagłębie Sosnowiec - UKH Dębica

mecz w ramach rozgrywek I ligi

Stadion Zimowy przy ul. Zamkowej 4
24 01
Piłka nożna
godz. 12:00
Zagłębie Sosnowiec – Podbeskidzie Bielsko-Biala

mecz sparingowy pierwszej drużyny Zagłębia Sosnowiec 

Kompleks Piłkarski przy ul. Kresowej 1
27 01
Koszykówka
godz. 17:00
JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - CCC Polkowice

mecz w ramach rozgrywek BLK

Hala Widowiskowo-Sportowa przy ul. Żeromskiego 4c
27 01
Siatkówka
godz. 17:00
MKS MOS Płomień Sosnowiec - MKS II Dąbrowa Górnicza

mecz w ramach rozgrywek II ligi kobiet

Hala Sportowa przy ul. Baczyńskiego 4
28 01
Tenis stołowy
godz. 10:00
XXVI Grand Prix Sosnowca w Tenisie Stołowym – Memoriał Bernarda Pukieta

Turniej organizowany przez UKS Huragan Sosnowiec

Hala Sportowa przy ul. Baczyńskiego 4
28 01
Koszykówka
godz. 20:00
Zagłębie Sosnowiec – SSK Rzeszów

mecz w ramach rozgrywek II ligi

Hala Widowiskowo-Sportowa przy ul. Żeromskiego 4c
31 01
Piłka nożna
godz. 12:00
Zagłębie Sosnowiec – Puszcza Niepołomice

mecz sparingowy pierwszej drużyny Zagłębia Sosnowiec

Kompleks Piłkarski przy ul. Kresowej 1
31 01
Koszykówka
godz. 17:00
JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - Basket 90 Gdynia

mecz w ramach rozgrywek Energa Basket Ligi Kobiet

Hala Widowiskowo-Sportowa przy ul. Żeromskiego 4c
strona: 1234567

Poleć znajomemu