Kalendarz wydarzeń

strona: 1234567
02 09
Piłka nożna
godz. 11:00
KKS Czarni Sosnowiec - Górnik Łęczna

Mecz w ramach ekstraligi kobiet

Kompleks Sportowy przy al. Mireckiego 31
02 09
Piłka nożna
godz. 12:30
KKS Czarni Sosnowiec – KS GTV Stadion Śląski Chorzów

Mecz w ramach ligi młodzików

Kompleks Sportowy przy al. Mireckiego 31
02 09
Lekkoatletyka
godz. 16:00
Miting lekkoatletyczny „Witaj Szkoło”

Miting lekkoatletyczny organizowany przez MKS- MOS „Płomień” Sosnowiec, Śląski Związek Lekkiej Atletyki w Katowicach, Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Sosnowcu oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sosnowcu

Stadion Lekkoatletyczny im. Stefana Płatka w Sosnowcu przy Alei Mireckiego 4
03 09
Piłka nożna
godz. 09:30
Zagłębie Sosnowiec – AKS Górnik Niwka Sosnowiec

Mecz w ramach ligi juniorów

Kompleks Piłkarski przy ul. Kresowej 1
03 09
Piłka nożna
godz. 17:00
AKS Górnik Niwka II Sosnowiec – KS Strażak Nowa Wieś

Mecz B klasy

Kompleks Sportowy przy ul. Orląt Lwowskich 70
08 09
Piłka nożna
godz. 17:00
Zagłębie II Sosnowiec – RKS Grodziec

Mecz w ramach ligi trampkarzy

Kompleks Piłkarski przy ul. Kresowej 1
08 09
Piłka nożna
godz. 17:00
KKS Czarni Sosnowiec – JSP Szczakowianka

Mecz w ramach ligi trampkarzy

Kompleks Sportowy przy al. Mireckiego 31
08 09
Piłka nożna
godz. 17:00
Zagłębie II Sosnowiec – BKS Sarmacja Będzin

Mecz w ramach ligi młodzików

Kompleks Piłkarski przy ul. Kresowej 1
09 09
Piłka nożna
godz. 11:00
Zagłębie Sosnowiec – KS Rozwój Katowice

Mecz w ramach ligi juniorów

Kompleks Piłkarski przy ul. Kresowej 1
09 09
Piłka nożna
godz. 11:00
KRS TKKF ZEW Sosnowiec – Płomień Sączów

Mecz w ramach ligi orlików

Stadion Piłkarski przy ul. Gałczyńskiego 9
09 09
Piłka nożna
godz. 11:00
Zagłębie II Sosnowiec – KS Górnik Piaski

Mecz w ramach ligi orlików

Kompleks Piłkarski przy ul. Kresowej 1
09 09
Piłka nożna
godz. 11:00
KKS Czarni II Sosnowiec – Salos Dąbrowa G.

Mecz w ramach ligi orlików

 

Kompleks Sportowy przy al. Mireckiego 31
09 09
Piłka nożna
godz. 11:00
KKS Czarni III Sosnowiec – Gmina Psary

Mecz w ramach ligi orlików

 

Kompleks Sportowy przy al. Mireckiego 31
09 09
Piłka nożna
godz. 12:30
Zagłębie Sosnowiec – KKS Czarni Sosnowiec

Mecz w ramach ligi młodzików

Kompleks Piłkarski przy ul. Kresowej 1
09 09
Piłka nożna
godz. 12:30
Zagłębie Sosnowiec – KKS Czarni Sosnowiec

mecz w ramach ligi orlików

Kompleks Piłkarski przy ul. Kresowej 1
09 09
Piłka nożna
godz. 15:00
KKS Czarni Sosnowiec - Unifreeze Górzno

Mecz w ramach ekstraligi kobiet

Kompleks Sportowy przy al. Mireckiego 31
09 09
Piłka nożna
godz. 16:30
AKS Górnik Niwka Sosnowiec – LKS Iskra Psary

Mecz A klasy

Kompleks Sportowy przy ul. Orląt Lwowskich 70
09 09
Piłka nożna
godz. 16:30
KS Górnik Sosnowiec – KS Niwy Brudzowice

Mecz A klasy

Stadion piłkarski przy ul. Górników 81a
10 09
Piłka nożna
godz. 09:30
Zagłębie Sosnowiec - BKS Sarmacja Będzin

Mecz w ramach ligi juniorów

Kompleks Piłkarski przy ul. Kresowej 1
10 09
Piłka nożna
godz. 10:30
KKS Czarni Sosnowiec – Łazowianka Andrex Pol

Mecz w ramach ligi juniorów

Kompleks Sportowy przy al. Mireckiego 31
10 09
Piłka nożna
godz. 13:00
Zagłębie Sosnowiec – MKS Pogoń Ruda Śląska

Mecz w ramach ligi młodzików

Kompleks Piłkarski przy ul. Kresowej 1
10 09
Piłka nożna
godz. 13:00
AKS Górnik Niwka Sosnowiec – Pauza

Mecz w ramach ligi trampkarzy

Kompleks Sportowy przy ul. Orląt Lwowskich 70
10 09
Piłka nożna
godz. 13:00
KKS Czarni Sosnowiec – JSP Szczakowianka

Mecz w ramach ligi trampkarzy

Kompleks Sportowy przy al. Mireckiego 31
10 09
Piłka nożna
godz. 13:00
Zagłębie II Sosnowiec – RKS Grodziec

Mecz w ramach ligi orlików

Kompleks Piłkarski przy ul. Kresowej 1
10 09
Piłka nożna
godz. 16:30
KRS TKKF ZEW Sosnowiec – KS Unia II Dąbrowa

Mecz B klasy

Stadion Piłkarski przy ul. Gałczyńskiego 9
13 09
Piłka nożna
godz. 18:00
Zagłębie Sosnowiec - GKS Katowice

mecz w ramach rozgrywek Nice 1 ligi

Kompleks Piłkarski przy ul. Kresowej 1
15 09
Piłka nożna
godz. 17:00
Zagłębie II Sosnowiec – KRS TKKF ZEW Sosnowiec

Mecz w ramach ligi młodzików

Kompleks Piłkarski przy ul. Kresowej 1
15 09
Piłka nożna
godz. 17:00
Zagłębie II Sosnowiec – KKS Czarni Sosnowiec

Mecz w ramach ligi trampkarzy

Kompleks Piłkarski przy ul. Kresowej 1
16 09
Piłka nożna
godz. 09:00
AKS Gónik Niwka Sosnowiec – PKS Józefka Chorzów

Mecz w ramach ligi trampkarzy

Kompleks Sportowy przy ul. Orląt Lwowskich 70
16 09
Piłka nożna
godz. 11:00
KKS Czarni II Sosnowiec – LKS Polonia Poraj

Mecz w ramach III ligi kobiet

Kompleks Sportowy przy al. Mireckiego 31
16 09
Piłka nożna
godz. 11:00
KRS TKKF ZEW Sosnowiec – Strażak Nowa Wieś

Mecz w ramach ligi orlików

Stadion Piłkarski przy ul. Gałczyńskiego 9
16 09
Piłka nożna
godz. 11:00
KKS Czarni III Sosnowiec – Akademia 2012 II Jaw.

Mecz w ramach ligi orlików

Kompleks Sportowy przy al. Mireckiego 31
16 09
Piłka nożna
godz. 12:30
Zagłębie Sosnowiec – MUKP Dąbrowa Górnicza

Mecz w ramach ligi młodzików

Kompleks Piłkarski przy ul. Kresowej 1
16 09
Piłka nożna
godz. 13:00
Zagłębie Sosnowiec – KKS Czarni Sosnowiec

Mecz w ramach ligi orlików

Kompleks Piłkarski przy ul. Kresowej 1
16 09
Piłka nożna
godz. 18:00
Zagłębie Sosnowiec - Chojniczanka Chojnice

mecz w ramach rozgrywek Nice 1 ligi

Kompleks Piłkarski przy ul. Kresowej 1
17 09
Piłka nożna
godz. 09:30
AKS Górnik Niwka Sosnowiec – UKS Ruch Chorzów

Mecz w ramach ligi juniorów

Kompleks Sportowy przy ul. Orląt Lwowskich 70
17 09
Piłka nożna
godz. 13:00
Zagłębie Sosnowiec – GKS Gieksa Katowice

Mecz w ramach ligi młodzików

Kompleks Piłkarski przy ul. Kresowej 1
17 09
Piłka nożna
godz. 13:00
KKS Czarni Sosnowiec – AKS Górnik Niwka Sosnowiec

Mecz w ramach ligi trampkarzy

Kompleks Sportowy przy al. Mireckiego 31
17 09
Piłka nożna
godz. 13:00
Zagłębie II Sosnowiec – Akademia Sportu Wojkowice

Mecz w ramach ligi orlików

Kompleks Piłkarski przy ul. Kresowej 1
17 09
Piłka nożna
godz. 16:00
AKS Górnik Niwka II Sosnowiec – LKS Jedność Strzyżowice

Mecz w ramach B klasy

Kompleks Sportowy przy ul. Orląt Lwowskich 70
23 09
Siatkówka
godz. 10:00
Przedsezonowy Turniej Sparingowy w Siatkówce Kobiet
Hala Sportowa przy ul. Baczyńskiego 4
23 09
Piłka nożna
godz. 16:00
AKS Górnik Niwka Sosnowiec - CKS Czeladź

Mecz w ramach A klasy

Kompleks Sportowy przy al. Mireckiego 31
23 09
Piłka nożna
godz. 16:00
KS Górnik Sosnowiec - KS Orzeł Dąbie

Mecz w ramach A klasy

Stadion piłkarski przy ul. Górników 81a
23 09
Piłka nożna
godz. 18:00
Zagłębie Sosnowiec - Wigry Suwałki

mecz w ramach rozgrywek Nice 1 ligi

Kompleks Piłkarski przy ul. Kresowej 1
24 09
Siatkówka
godz. 11:00
Przedsezonowy Turniej Sparingowy w Siatkówce Kobiet
Hala Sportowa przy ul. Baczyńskiego 4
24 09
Piłka ręczna
godz. 15:00
MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec – SPR Orzeł Przeworsk

Mecz w ramach II ligi

Hala Widowiskowo-Sportowa przy ul. Braci Mieroszewskich 91
24 09
Piłka nożna
godz. 16:00
KS ZEW SOSNOWIEC - RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza

Mecz w ramach B klasy

Stadion Piłkarski przy ul. Gałczyńskiego 9
27 09
Piłka nożna
godz. 17:00
KKS Czarni Sosnowiec - Medyk Konin

Mecz w ramach ekstraligi kobiet

Kompleks Sportowy przy al. Mireckiego 31
30 09
Koszykówka
KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski

Mecz w ramach TBLK

Hala Widowiskowo-Sportowa przy ul. Żeromskiego 4c
30 09
Piłka nożna
godz. 16:00
AKS Górnik Niwka Sosnowiec - KS Górnik Sosnowiec

Mecz w ramach A klasy

Kompleks Sportowy przy ul. Orląt Lwowskich 70
30 09
Hokej na lodzie
godz. 18:00
Zagłębie Sosnowiec - MMKS Podhale Nowy Targ

Mecz w ramach I ligi

Stadion Zimowy przy ul. Zamkowej 4
strona: 1234567

Poleć znajomemu