Kalendarz wydarzeń

strona: 1234567
01 04
Piłka nożna
godz. 10:30
KS ZEW Sosnowiec – BKS Sarmacja Będzin

mecz w ramach rozgrywek ligi juniorów

Stadion Piłkarski przy ul. Gałczyńskiego 9
01 04
Piłka nożna
godz. 16:30
KS Górnik Sosnowiec – Orzeł Dąbie

mecz w ramach rozgeywek Patrick A klasy

Stadion piłkarski przy ul. Górników 81a
01 04
Piłka nożna
godz. 18:00
Zagłębie Sosnowiec - Znicz Pruszków

mecz w ramach rozgrywek Nice 1 ligi

Kompleks Piłkarski przy ul. Kresowej 1
02 04
Piłka nożna
godz. 11:00
KKS Czarni II Sosnowiec - Gol II Częstochowa

mecz w ramach rozgrywek III ligi kobiet

Kompleks Sportowy przy al. Mireckiego 31
02 04
Piłka nożna
godz. 13:00
Zagłębie II Sosnowiec – Unia Ząbkowice

mecz w ramach rozgrywek Patrick A klasy

Kompleks Piłkarski przy ul. Kresowej 1
08 04
Piłka nożna
godz. 17:00
KS ZEW Sosnowiec – AKS Górnik Niwka Sosnowiec

mecz w ramach rozgrywek Patrick A klasy

Stadion Piłkarski przy ul. Gałczyńskiego 9
12 04
Siatkówka
godz. 19:00
MKS Będzin - Espadon Szczecin

mecz w ramach rozgrywek Plus Ligi

Hala Widowiskowo-Sportowa przy ul. Żeromskiego 4c
15 04
Piłka nożna
godz. 13:00
Zagłębie II Sosnowiec – Jedność Strzyżowice

mecz w ramach rozgrywek Patrick A klasy

Kompleks Piłkarski przy ul. Kresowej 1
15 04
Piłka nożna
godz. 13:00
KS Górnik Sosnowiec – AKS Górnik Niwka Sosnowiec

mecz w ramach rozgrywek Patrick A klasy

Stadion piłkarski przy ul. Górników 81a
15 04
Piłka nożna
godz. 17:45
Zagłębie Sosnowiec - Podbeskidzie Bielsko-Biała

mecz w ramach rozgrywek Nice 1 ligi

Kompleks Piłkarski przy ul. Kresowej 1
22 04
Tenis stołowy
godz. 10:00
Drużynowe Mistrzostwa Śląska Kadetek i Kadetów w Tenisie Stołowym

Turnej organizowany prze Uczniowski Klub Sportowy "Huragan" Sosnowiec.

Hala Sportowa przy ul. Baczyńskiego 4
22 04
Piłka nożna
godz. 11:00
AKS Górnik Niwka Sosnowiec - Ostoja Żelisławice

mecz w ramach rozgrywek Patrick A klasy

Kompleks Sportowy przy ul. Orląt Lwowskich 70
22 04
Piłka nożna
godz. 17:00
KS ZEW Sosnowiec – KS Górnik Sosnowiec

mecz w ramach rozgrywek Patrick A klasy

Stadion Piłkarski przy ul. Gałczyńskiego 9
23 04
Tenis stołowy
godz. 10:00
Indywidualne Mistrzostwa Śląska Kadetek i Kadetów w Tenisie Stołowym

Turniej organizowany przez Uczniowski Klub Sportowy "Huragan" Sosnowiec.

Hala Sportowa przy ul. Baczyńskiego 4
23 04
Piłka nożna
godz. 11:00
KKS Czarni Sosnowiec - AZS PWSZ Wałbrzych

mecz w ramach rozgrywek Ekstraligi kobiet

Kompleks Sportowy przy al. Mireckiego 31
29 04
Piłka ręczna
godz. 17:00
MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec - Olimpia II Piekary Śląskie

mecz w ramach rozgrywek III ligi piłki ręcznej mężczyzn

Hala Widowiskowo-Sportowa przy ul. Braci Mieroszewskich 91
29 04
Piłka nożna
godz. 17:00
KS ZEW Sosnowiec – Ostoja Żelisławice

mecz w ramach rozgrywek Patrick A klasy

Stadion Piłkarski przy ul. Gałczyńskiego 9
29 04
Piłka nożna
godz. 17:00
AKS Górnik Niwka Sosnowiec - Przemsza Okradzionów

mecz w ramach rozgrywek Patrick A klasy

Kompleks Sportowy przy ul. Orląt Lwowskich 70
29 04
Piłka nożna
godz. 17:00
KS Górnik Sosnowiec – MKS Poręba

mecz w ramach rozgrywek Patrick A klasy

Stadion piłkarski przy ul. Górników 81a
29 04
Piłka nożna
godz. 18:00
Zagłębie Sosnowiec - Wisła Puławy

mecz w ramach rozgrywek Nice 1 ligi

Kompleks Piłkarski przy ul. Kresowej 1
strona: 1234567

Poleć znajomemu