Kalendarz wydarzeń

strona: 1234567
04 03
Piłka nożna
godz. 17:00
Zagłębie Sosnowiec - Stomil Olsztyn

mecz w ramach rozgrywek I ligi

Kompleks Piłkarski przy ul. Kresowej 1
04 03
Siatkówka
godz. 17:00
MKS MOS Płomień Sosnowiec - KS Burza MOSiR Mikołów

mecz w ramach rozgrywek III ligi kobiet

Hala Sportowa przy ul. Baczyńskiego 4
04 03
Hokej na lodzie
godz. 19:33
HK Zagłębie Sosnowiec - Naprzód Janów

mecz w ramach rozgrywek I ligi - finał play-off

Stadion Zimowy przy ul. Zamkowej 4
05 03
Lekkoatletyka
godz. 10:00
Wojewódzki Turniej Judo Juniorów Młodszych, Młodzików i Dzieci

Turniej judo organizowany przez Klub Sportowy "Budowlani" Sosnowiec

Kompleks Sportowy przy ul. Orląt Lwowskich 70
05 03
Koszykówka
godz. 17:00
JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin

mecz w ramach rozgrywek BLK

Hala Widowiskowo-Sportowa przy ul. Żeromskiego 4c
05 03
Hokej na lodzie
godz. 17:00
HK Zagłębie Sosnowiec - Naprzód Janów

mecz w ramach rozgrywek I ligi - finał play-off

Stadion Zimowy przy ul. Zamkowej 4
08 03
Siatkówka
godz. 20:30
MKS Będzin - Effector Kielce

mecz w ramach rozgrywek Plus Ligi

Hala Widowiskowo-Sportowa przy ul. Żeromskiego 4c
11 03
Piłka nożna
godz. 10:00
KKS Czarni Sosnowiec - AZS Wrocław

mecz w ramach rozgrywek Ekstraligi kobiet

Kompleks Sportowy przy al. Mireckiego 31
11 03
Piłka nożna
godz. 15:00
KS ZEW Sosnowiec – Orzeł Dąbie

mecz w ramach rozrywek Patrick A klasy

Stadion Piłkarski przy ul. Gałczyńskiego 9
12 03
Piłka nożna
godz. 13:00
Zagłębie II Sosnowiec – Skalniak Kroczyce

mecz w ramach rozrywek Patrick A klasy

Kompleks Piłkarski przy ul. Kresowej 1
12 03
Siatkówka
godz. 17:00
MKS MOS Płomień Sosnowiec - MKS Imielin

mecz w ramach rozgrywek III ligi kobiet

Hala Sportowa przy ul. Baczyńskiego 4
17 03
Piłka nożna
godz. 20:45
Zagłębie Sosnowiec - GKS Katowice

mecz w ramach rozgrywek Nice 1 ligi

Kompleks Piłkarski przy ul. Kresowej 1
18 03
Tenis stołowy
godz. 09:00
Finał Grand Prix Sosnowca w Tenisie Stołowym - Memoriał Bernarda Pukieta

Turniej organiziwany przez Uczniowki Klub Sportowy "Huragan" Sosnowiec

Hala Sportowa przy ul. Baczyńskiego 4
18 03
Piłka nożna
godz. 11:00
KKS Czarni Sosnowiec - Medyk Konin

mecz w ramach rozgrywek Ekstraligi kobiet

Kompleks Sportowy przy al. Mireckiego 31
18 03
Piłka nożna
godz. 15:30
AKS Górnik Niwka Sosnowiec - CKS Czeladź

mecz w ramach rogrywek Patrick A klasy

Kompleks Sportowy przy ul. Orląt Lwowskich 70
18 03
Piłka nożna
godz. 15:30
KS Górnik Sosnowiec – Promień Strzemieszyce Małe

mecz w ramach rozgrywek Patrick A klasy

Stadion piłkarski przy ul. Górników 81a
18 03
Piłka nożna
godz. 15:30
Zagłębie II Sosnowiec – KS ZEW Sosnowiec

mecz w ramach rozgrywek Patrick A klasy

Kompleks Piłkarski przy ul. Kresowej 1
18 03
Koszykówka
godz. 19:00
Zagłębie Sosnowiec – R8 Basket AZS Politechnika Kraków

mecz w ramach rozgrywek II ligi (play-off)

Hala Widowiskowo-Sportowa przy ul. Żeromskiego 4c
25 03
Piłka nożna
godz. 11:00
Zagłębie Sosnowiec - Legia Warszawa

mecz kontrolny pomiędzy pierwszą drużyną Zagłębia Sosnowiec a Legią Warszawa

Kompleks Piłkarski przy ul. Kresowej 1
26 03
Piłka nożna
godz. 11:00
KKS Czarni II Sosnowiec - Polonia Poraj

mecz w ramach rozgrywek III ligi kobiet

Kompleks Sportowy przy al. Mireckiego 31
26 03
Siatkówka
godz. 17:00
MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów

mecz w ramach rozgrywek Plus Ligi

Hala Widowiskowo-Sportowa przy ul. Żeromskiego 4c
26 03
Siatkówka
godz. 17:00
MKS MOS Płomień Sosnowiec - TS STAL Śrubiarnia /SMS ŻAPN Żywiec

mecz w ramach rozgrywek III ligi kobiet

Hala Sportowa przy ul. Baczyńskiego 4
29 03
Piłka ręczna
godz. 19:30
MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec - MOSM Bytom

mecz w ramach rozgrywek III ligi mężczyzn

Hala Widowiskowo-Sportowa przy ul. Braci Mieroszewskich 91
strona: 1234567

Poleć znajomemu