Kalendarz wydarzeń

strona: 1234567
07 01
Hokej na lodzie
godz. 18:00
SMS II PZHL Sosnowiec – MUKS Naprzód Janów

mecz w ramach rozgrywek I ligi

Stadion Zimowy przy ul. Zamkowej 4
08 01
Koszykówka
godz. 13:00
Zagłębie Sosnowiec – MCKiS Termo-Rex Jaworzno

mecz w ramach rozgrywek II ligi koszykówki mężczyzn

Hala Widowiskowo-Sportowa przy ul. Żeromskiego 4c
08 01
godz. 17:00
JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - CCC Polkowice

Mecz w ramach rozgrywek TBLK

Hala Widowiskowo-Sportowa przy ul. Żeromskiego 4c
08 01
Hokej na lodzie
godz. 18:00
SMS II PZHL Sosnowiec – MUKS Naprzód Janów

mecz w ramch rozgrywek I ligi

Stadion Zimowy przy ul. Zamkowej 4
14 01
Tenis stołowy
godz. 09:00
XXV Grand Prix Sosnowca w tenisie stołowym – Memoriał Bernarda Pukieta

Turniej organizowany prze UKS "Huragan" Sosnowiec.

Hala Sportowa przy ul. Baczyńskiego 4
14 01
Hokej na lodzie
godz. 14:00
UKS Zagłębie Sosnowiec – MMKS Podhale Nowy Targ

mecz w ramach rozgrywek CLJ

Stadion Zimowy przy ul. Zamkowej 4
14 01
Hokej na lodzie
godz. 17:00
HK Zagłębie Sosnowiec - UKH Dębica

mecz w ramach rozgrywek I ligi

Stadion Zimowy przy ul. Zamkowej 4
15 01
Hokej na lodzie
godz. 14:00
UKS Zagłębie Sosnowiec – MMKS Podhale Nowy Targ

mecz w ramach rozgrywek CLJ

Stadion Zimowy przy ul. Zamkowej 4
15 01
Hokej na lodzie
godz. 17:00
HK Zagłębie Sosnowiec - UKH Dębica

mecz w ramach rozgrywek I ligi

Stadion Zimowy przy ul. Zamkowej 4
15 01
Koszykówka
godz. 20:00
Zagłębie Sosnowiec – Weegree AZS Politechnika Opolska

mecz w ramach rozgrywek II ligi koszykówki mężczyzn

Hala Widowiskowo-Sportowa przy ul. Żeromskiego 4c
15 01
Hokej na lodzie
godz. 20:00
SMS I PZHL Sosnowiec - Nesta Mires Toruń

mecz w ramach rozgrywek PHL

Stadion Zimowy przy ul. Zamkowej 4
18 01
Koszykówka
godz. 20:00
Zagłębie Sosnowiec – MKS II Dąbrowa Górnicza

mecz w ramach rozgrywek II ligi

Hala Widowiskowo-Sportowa przy ul. Żeromskiego 4c
21 01
Piłka nożna
godz. 11:00
Zagłębie Sosnowiec - Polonia Bytom

mecz towarzyski pierwszej drużyny Zagłębia Sosnowiec

Kompleks Piłkarski przy ul. Kresowej 1
21 01
Koszykówka
godz. 17:00
JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - Energa Katarzynki Toruń

mecz w ramach rozgrywek BLK.

Hala Widowiskowo-Sportowa przy ul. Żeromskiego 4c
21 01
Hokej na lodzie
godz. 20:00
SMS I PZHL Sosnowiec - MH Automatyka Gdańsk

mecz w ramach rozgrywek PHL

Stadion Zimowy przy ul. Zamkowej 4
27 01
Siatkówka
godz. 18:00
MKS Będzin - Cuprum Lubin

mecz w ramach rozgrywek Plus Ligi

Hala Widowiskowo-Sportowa przy ul. Żeromskiego 4c
27 01
Hokej na lodzie
godz. 19:00
SMS I PZHL Sosnowiec - KS Unia Oświęcim

mecz w ramach rozgrywek PHL

Stadion Zimowy przy ul. Zamkowej 4
28 01
Piłka nożna
godz. 12:00
Zagłębie Sosnowiec - Odra Opole

mecz sparingowy pierwszej drużyny Zagłębia Sosnowiec

Kompleks Piłkarski przy ul. Kresowej 1
28 01
Koszykówka
godz. 17:00
Zagłębie Sosnowiec – KS AZS PŚ Gliwice

mecz w ramach rozgrywek II ligi

Hala Widowiskowo-Sportowa przy ul. Żeromskiego 4c
29 01
Hokej na lodzie
godz. 17:00
SMS I PZHL Sosnowiec - Tauron KH GKS Katowice

mecz w ramach rozgrywek PHL

Stadion Zimowy przy ul. Zamkowej 4
strona: 1234567

Poleć znajomemu