Kalendarz wydarzeń

strona: 1234567
02 03
Koszykówka
godz. 18:00
JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - MKK Siedlce

mecz w ramach rozgrywek Tauron Basket Ligi Kobiet

Hala Widowiskowo-Sportowa przy ul. Żeromskiego 4c
04 03
Hokej na lodzie
godz. 19:00
HK Zagłębie Sosnowiec - Nesta Mires Toruń

mecz w ramach rozgrywek Polskiej Hokej Ligi

Stadion Zimowy przy ul. Zamkowej 4
05 03
Koszykówka
godz. 14:00
Zagłębie Sosnowiec - AZS AWF Mickiewicz Katowice

mecz w ramach rozgrywek II ligi

Hala Widowiskowo-Sportowa przy ul. Żeromskiego 4c
06 03
Siatkówka
godz. 17:00
MKS Będzin - AZS Częstochowa

mecz w ramach rozgrywek Plus Ligi

Hala Widowiskowo-Sportowa przy ul. Żeromskiego 4c
12 03
Koszykówka
godz. 17:00
Zagłębie Sosnowiec - Alba Chorzów

mecz w ramach rozgrywek II ligi

Hala Widowiskowo-Sportowa przy ul. Żeromskiego 4c
13 03
Karate
godz. 10:00
Wojewódzki Turniej Judo Juniorów Młodszych, Młodzików i Dzieci

Turniej organizowany przez Klub Sportowy "Budowlani" Sosnowiec

Kompleks Sportowy przy ul. Orląt Lwowskich 70
13 03
Piłka nożna
godz. 11:00
KKS Czarni Sosnowiec - AZS PSW Biała Podlaska

mecz w ramach rozgrywek Ekstraligi Kobiet

Kompleks Sportowy przy al. Mireckiego 31
13 03
Hokej na lodzie
godz. 17:00
HK Zagłębie Sosnowiec - MUKS Naprzód Janów

mecz w ramach rozgrywek Polskiej Hokej Ligi

Stadion Zimowy przy ul. Zamkowej 4
19 03
godz. 08:30
Ogólnopolski Turniej Tańca Nowoczesnego World Dance Sosnowiec 2016

Turniej organizowany przez Miejski Klub im. J. Kiepury oraz Agencję Artystyczną KASIA.

Hala Widowiskowo-Sportowa przy ul. Braci Mieroszewskich 91
19 03
Piłka nożna
godz. 09:00
VII Piłkarski Halowy Memoriał im. Jerzego Kloca

Turniej pod patronatem Klubu AKS Niwka Sosnowiec, w którym udział wezmą drużyny młodzików oraz oldbojów: Zagłębia Sosnowiec, Sarmacji Będzin , TKKFu KRS ZEW Kazimierz oraz AKSu Niwka Sosnowiec.

Kompleks Sportowy przy ul. Orląt Lwowskich 70
19 03
Hokej na lodzie
godz. 14:00
UKS Zagłębie Sosnowiec - MUKS Naprzód Janów

mecz w ramach rozgrywek ligi młodzików

Stadion Zimowy przy ul. Zamkowej 4
19 03
Piłka nożna
godz. 15:00
AKS Niwka Sosnowiec - KS Górnik Sosnowiec

mecz w ramach rozgrywek klasy "A"

Kompleks Sportowy przy ul. Orląt Lwowskich 70
19 03
Koszykówka
godz. 17:00
JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - Ślęza Wrocław

mecz w ramach rozgrywek Tauron Basket Ligi Kobiet

Hala Widowiskowo-Sportowa przy ul. Żeromskiego 4c
20 03
Piłka nożna
Zagłębie Sosnowiec – MKS Kluczbork

mecz w ramach rozgrywek I ligi

Kompleks Piłkarski przy ul. Kresowej 1
21 03
Siatkówka
godz. 18:00
MKS Będzin - BBTS Bielsko Biała

mecz w ramach rozgrywek Plus Ligi

Hala Widowiskowo-Sportowa przy ul. Żeromskiego 4c
24 03
Piłka nożna
godz. 15:30
KKS Czarni Sosnowiec - AZS PWSZ Wałbrzych

mecz w ramach rozgrywek Ekstraligi kobiet

Kompleks Sportowy przy al. Mireckiego 31
strona: 1234567

Poleć znajomemu