Kalendarz wydarzeń

strona: 1234567
01 12
Karate
godz. 10:00
Open Karate Tournament Sosnowiec Cup

Turniej kata i kumite dla dzieci, młodzieży i dorosłych, otwarty dla wszystkich organizacji. Zaody organizowane przez Sosnowiecki Klub Karate

Hala Widowiskowo-Sportowa przy ul. Żeromskiego 4c
01 12
Szermierka
godz. 10:00
Zawody Mikołajkowe w szabli dziewcząt i chłopców

Mikołajkowy turniej w szabli dziewcząt i chłopców organizowany przez Towarzystwo Miłośników Szermierki

Hala Widowiskowo-Sportowa przy ul. Żeromskiego 4c
01 12
Piłka ręczna
godz. 18:00
MUKS Zagłębie Sosnowiec - Wisła Sandomierz

Mecz w ramach rozgrywek II ligi mężczyzn

Hala Widowiskowo-Sportowa przy ul. Braci Mieroszewskich 91
02 12
Tenis stołowy
godz. 10:00
Turniej XXVII Grand Prix w tenisie stołowym

Trzecia z cyklu rozgrywek w ramach Turnieju XXVII Grand Prix Sosnowca - memoriał Bernarda Pukieta w tenisie stołowym

Hala Sportowa przy ul. Baczyńskiego 4
02 12
Pływanie
godz. 11:00
Morsowanie

Morsowanie z Polskim Towarzystwem Sportów Ekstremalnych

Kąpielisko Stawiki przy ul. Kresowej
02 12
Karate
godz. 11:00
Turniej Mikołajkowy Karate Kyokushin

Turniej Mikołajkowy w Karate Kyokushin organizowany przez Sosnowiecki Klub Karate

Hala Widowiskowo-Sportowa przy ul. Żeromskiego 4c
02 12
Piłka nożna
godz. 15:30
Zagłębie Sosnowiec - KGHM Zagłębie Lubin

Mecz w ramach rozgrywek Lotto Ekstraklasy

Kompleks Piłkarski przy ul. Kresowej 1
04 12
Hokej na lodzie
godz. 19:00
Zagłębie Sosnowiec - PGE Orlik Opole

Mecz w ramach rozgrywek ekstraligi mężczyzn

Stadion Zimowy przy ul. Zamkowej 4
08 12
godz. 09:00
Mikołajkowy Dzień Otwarty

Mikołajkowy Dzień Otwarty w Klimontowskim Centrum Aktywności Rodzinnej organizowany w ramach programu "Bliżej siebie - Radość życia"

Klimontowskie Centrum Aktywności Rodzinnej przy ul. Hubala Dobrzańskiego 99
08 12
Piłka nożna
godz. 09:00
VIII Piłkarski Turniej Piłki Noznej - Memoriał J. Kloca

Halowy Turniej Piłki Nożnej organizowany przez AKS Górnik Niwka

Kompleks Sportowy przy ul. Orląt Lwowskich 70
09 12
Pływanie
godz. 11:00
Morsowanie

Morsowanie z Polskim Towarzystwem Sportów Ekstremalnych

Kąpielisko Stawiki przy ul. Kresowej
09 12
godz. 13:00
MotoMikołaje

Parada motocyklowych Mikołajów połaczona ze zbiórką słodyczy i zabawek dla dzieci z gliwickich domów dziecka

Hala Sportowa przy ul. Baczyńskiego 4
09 12
Koszykówka
godz. 17:00
Zagłębie Sosnowiec - KKS Tarnowskie Góry

Mecz w ramach rozgrywek drugiej ligi mężczyzn

Hala Widowiskowo-Sportowa przy ul. Żeromskiego 4c
10 12
Siatkówka
godz. 18:00
MKS Będzin - GKS Katowice

Mecz w ramach rozgrywek Plusligi

Hala Widowiskowo-Sportowa przy ul. Żeromskiego 4c
15 12
Piłka nożna
godz. 09:00
Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Prezesa Śląskiego Związku Piłki Nożnej
Hala Widowiskowo-Sportowa przy ul. Żeromskiego 4c
15 12
Piłka ręczna
godz. 18:00
MUKS Zagłębie Sosnowiec - AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce

mecz w ramach rozgrywek II ligi

Hala Widowiskowo-Sportowa przy ul. Braci Mieroszewskich 91
16 12
Tenis stołowy
godz. 09:00
Turniej Tenisa Stołowego "Mini Olimpic Games"

Turniej tenisa stołowego organizowany przez UKS Huragan Sosnowiec

Hala Sportowa przy ul. Baczyńskiego 4
16 12
Piłka nożna
godz. 18:00
Zagłębie Sosnowiec - Lech Poznań

mecz w ramach rozgrywek Lotto Ekstraklasy

Kompleks Piłkarski przy ul. Kresowej 1
Pokaż wydarzenia ze starszą datą
20 12
Piłka nożna
godz. 20:30
Zagłębie Sosnowiec - Legia Warszawa

mecz w ramach rozgrywek Lotto Ekstraklasy

Kompleks Piłkarski przy ul. Kresowej 1
strona: 1234567

Poleć znajomemu