Kalendarz wydarzeń

strona: 1234567
07 09
godz. 13:00
VI Piknik Rady Dzielnicy "Południe"

Piknik organizowany pod honorowym patronatem Pana Prezydenta Arkadiusza Chęcińskiego oraz Pana Mateusza Bochenka - Przewodniczącego Rady Miasta

Kompleks Sportowy przy ul. Orląt Lwowskich 70
07 09
Piłka nożna
godz. 17:00
KS Górnik Sosnowiec - LKS Iskra Psary

Mecz w ramach rozgrywek klasy A piłki nożnej mężczyzn

Stadion piłkarski przy ul. Górników 81a
08 09
Piłka nożna
godz. 13:00
Czarni II Sosnowiec - Gimnazjum Istebna

Mecz w ramach rozgrywek III ligi piłki nożnej kobiet

Kompleks Sportowy przy al. Mireckiego 31
08 09
Piłka nożna
godz. 14:00
Zagłębie Sosnowiec - GKS Bełchatów

Mecz w ramach rozgrywek Fortuna I Liga piłki nożnej mężczyzn

Kompleks Piłkarski przy ul. Kresowej 1
08 09
Piłka nożna
godz. 17:00
KS Czarni Sosnowiec - UKS Sławków

Mecz w ramach rozgrywek klasy B piłki nożnej mężczyzn

Kompleks Sportowy przy al. Mireckiego 31
11 09
Piłka nożna
godz. 16:00
Czarni Sosnowiec - Górnik Łęczna

Mecz w ramach rozgrywek Ekstraligi piłki noznej kobiet

Kompleks Sportowy przy al. Mireckiego 31
14 09
Piłka nożna
godz. 12:00
Czarni Sosnowiec - AZS Wrocław

Mecz w ramach rozgrywek Ekstraligi kobiet w piłce nożnej

Kompleks Sportowy przy al. Mireckiego 31
14 09
Piłka nożna
godz. 16:00
Mecz Drużyny Fundacji Rób Dobro - Państwowa Straż Pożarna w Katowicach

Mecz charytatywny

Kompleks Piłkarski przy ul. Kresowej 1
14 09
Piłka nożna
godz. 16:00
AKS Górnik Niwka - Zagłębie II Sosnowiec

Mecz w ramach rozgrywek klasy okręgowej piłki nożnej

Kompleks Sportowy przy ul. Orląt Lwowskich 70
14 09
Koszykówka
godz. 18:30
Zagłębie Sosnowiec - Slovan Bratysława

Mecz pokazowy w ramach XIII Międzynarodowego Festiwalu Koszykówki

Hala Widowiskowo-Sportowa przy ul. Żeromskiego 4c
15 09
godz. 09:00
Sportowe pożegnanie wakacji z Zagłębiem

Pożeganie wakacji w formie pikniku połaczonego z atrakcjami dla dzieci i dorosłych

Kompleks Piłkarski przy ul. Kresowej 1
15 09
Piłka nożna
godz. 16:00
KS ZEW - LUKS Płomień Niegowoniczki 2018

Mecz w ramach rozgrywek klasy B piłki nożnej

Stadion Piłkarski przy ul. Gałczyńskiego 9
17 09
Hokej na lodzie
godz. 19:00
Zagłębie Sosnowiec - JKH GKS Jastrzębie

Mecz w ramach rozgrywek Ekstraligi hokeja na lodzie

Stadion Zimowy przy ul. Zamkowej 4
17 09
Siatkówka
godz. 19:30
Asotra MKS MOS Płomień - TJ Sokol Frydek-Mistek

Mecz towarzyski

Hala Sportowa przy ul. Baczyńskiego 4
18 09
Piłka nożna
godz. 19:00
KS Czarni Sosnowiec - Sarmacja Będzin

Mecz w ramach rozgrywek klasy B piłki nożnej mężczyzn

Kompleks Piłkarski przy ul. Kresowej 1
19 09
Pływanie
godz. 09:00
III Sosnowieckie Impresje Pływackie

Integracyjne zawody pływackie

Pływalnia Kryta przy ulicy Bohaterów Monte Cassino 46A
20 09
Siatkówka
godz. 17:30
Turniej Rozpoczęcia Sezonu w Piłce Siatkowej Kobiet

Turniej Rozpoczęcia Sezonu w Piłce Siatkowej Kobiet

 

Hala Sportowa przy ul. Baczyńskiego 4
20 09
Piłka ręczna
godz. 19:00
MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec - ASPR Zawadzkie

Mecz w ramach rozgrywek II ligi piłki ręcznej mężczyzn

Hala Widowiskowo-Sportowa przy ul. Braci Mieroszewskich 91
21 09
Piłka nożna
godz. 10:00
Turniej charytatywny "Gramy dla Tomka"

Turniej charytatywny, którego celem jest zebranie funduszy na leczenie chorego na nowotwór Tomasza Wiejachy - byłego zawodnika Zagłebia Sosnowiec

Kompleks Piłkarski przy ul. Kresowej 1
21 09
Piłka nożna
godz. 18:00
Zagłębie Sosnowiec - GKS Jastrzębie

Mecz w ramach rozgrywek I ligi piłki nożnej mężczyzn

Kompleks Piłkarski przy ul. Kresowej 1
Pokaż wydarzenia ze starszą datą
22 09
Hokej na lodzie
godz. 17:00
Zagłębie Sosnowiec - Lotos PKH Gdańsk

Mecz w ramach rozgrywek Ekstraligi hokeja na lodzie

Stadion Zimowy przy ul. Zamkowej 4
strona: 1234567

Poleć znajomemu